Cud pocałunku czyli jak nie zostałam świętą

Donna Freitas Wydawnictwo: Wydawnictwo MG literatura piękna
The Possibilities of Sainthood
Maciejka Mazan
Wydawnictwo MG
The Possibilities of Sainthood
literatura piękna
Maciejka Mazan

Świetnie się czytało, lekka i miła, pełna humoru, główna bohaterka od razu zyskała moją sympatię.

2029

Na półkach: , , , ,

Antonia jest trochę szurnięta, ale za to jaka sympatyczna :-)
'Cud pocałunku, czyli jak nie zostałam świętą' to książka przeznaczona dla nastolatek, ale ja przy niej też bawiłam się dobrze. Warto od czasu do czasu poczytać opowieści, gdzie problemami życia są rzeczy takie jak szkoła, mama, która każe nosić rajstopy pod spodnie w zimę czy to, że nie interesują się nami...

Dziwi mnie niska ocena tej książki - z drugiej strony tylko trzy osoby dotychczas dodały o niej jakąkolwiek opinię, więc cóż robić. Powieść sympatyczna - tak można ją chyba najlepiej określić. Sympatyczni są tu bohaterowie, fabuła, zwyczaje, czy nawet problemy Antonii najłatwiej opisać jako sympatyczne właśnie. Nie porywa za serce, ale pozwala miło spędzić czas,...

Myślę, że książka jednak nie jest przeznaczona dla mojej grupy wiekowej, miło i łatwo mi się ją czytało, spokojna i naiwna lektura na weekend.

Książka bez większych emocji. Oczywiście-jak nie trudno się domyślić- wątkiem ciągnącym się przez całą książkę jest właśnie ten jeden pocałunek no i otoczka adorowanych na każdym kroku różnych świętych (w zależności od okoliczności) i pisania listów do papieża o zostanie święta od fig potem pierwszego pocałunku. Czasem można się lekko uśmiechnąć

Dla nastolatek jak najbardziej.

Dyskusje

• 2011
  • 2018
  • Kobieca/ Love story
  • (2013)
  • Powieści (zagraniczne)
  • Moja biblioteka:)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Cud pocałunku czyli jak nie zostałam świętą