10 lat emocji. Kino polskie 2005-2015

Okładka książki 10 lat emocji. Kino polskie 2005-2015
Wojciech Orliński Wydawnictwo: Agora film, kino, telewizja
film, kino, telewizja
Agora

Książka powinna nosić tytuł: "Monografia PISF", bo działalnością PISF autor się przede wszystkim zajmuje. I robi to na kolanach, jakby pisał na zamówienie wspomnianej instytucji. O filmach jest tu tak naprawdę niewiele, a poza tym autor woli cytować cudze opinie niż wysilić się na własne, jakby omawianych filmów sam nie miał czasu obejrzeć. Słabiutkie to, oj, słabiutkie.

Dodaj cytat z książki 10 lat emocji. Kino polskie 2005-2015