Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!

Okładka książki Jedz zdrowo, ćwicz z głową,  żyj szczęśliwie!
Jolanta Kwaśniewska Wydawnictwo: Burda Publishing Polska zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Burda Publishing Polska
2015-11-04
2015-11-04

Książką "Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie" pod redakcją Jolanty Kwaśniewskiej jestem rozczarowana. Patronat nad tą pozycją ma fundacja pani Jolanty "Oswajanie starości", a więc dotyczy osób 65+, jak we wstępie zapewnia pani prezydentowa. O ile ćwiczenia fizyczne przedstawione w książce rzeczywiście są przeznaczone dla osób starszych, o tyle zaprezentowane i ślicznie sfotografowane potrawy oraz przepisy na nie, w większości nie nadają się dla tej grupy wiekowej. Są niejednokrotnie ciężkostrawne i bardzo kaloryczne. Nie jestem gołosłowna. Wiele z nich przestudiowałam, wypróbowałam i zaserwowałam swojej niemłodej już rodzinie. Domownicy i nie tylko, byli bardzo wyrozumiali, ale na tym poprzestanę. W każdym razie zdjęcia można sobie pooglądać, ale czy warto wydać na tę pozycję tyle pieniędzy? Nie polecam.

Dodaj cytat z książki Jedz zdrowo, ćwicz z głową, żyj szczęśliwie!