Rozmowa rekrutacyjna dla programistów. Przewodnik do sukcesu

Gayle Laakmann McDowell Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
Helion
biznes, finanse

Obecnie przeczytałem tę książkę po łebkach, bo zwyczajnie nie szukam pracy, ale nawet mi lektura się przydała, a zwłaszcza początek. Ta pozycja jest mniej dobra lub niedobra, ale raczej pytanie, czy potrzebna. Moja odpowiedź -- jest niezbędna.

Właśnie początek wg mnie jest najważniejszy, choć nie jest specjalnie wyakcentowany (a szkoda). Kariera to nie jest coś co się...

• Programowanie
  • Inni