Dwunasty Imam

Joel C. Rosenberg Wydawnictwo: Wydawnictwo Nowe Media kryminał, sensacja, thriller
The Twelfth Imam
kryminał, sensacja, thriller
9788377520338
Maciej Urczyński
zamach agent CIA terroryzm islam

Nie można się oderwać, przeczytałam trzy tomy jednym tchem

Świetna powieść, zupełnie nieoczywista. Wciąga do swojego świata już od pierwszych stron. Zaskakuje pojawiającymi się wątkami a w głowie pojawiają się pytania, jedno za drugim wraz z emocjami nie pozwalającymi oderwać się od jej kart.

Stawkę podbija również zakończenie - pojawia się w najmniej odpowiednim dla czytelnika momencie ;p

Z niecierpliwością czekam na drugą część!

Jestem fanem kina, lubię odpocząć i przeżyć katharsis przy dobrym filmie. Uwielbiam wejść w rzeczywistość inną niż moja i na chwilę oderwać się od codzienności. Nie spodziewałem się jednak, że książki mogą wywoływać ten sam efekt co filmy :-) Może dla wielu z Was to co teraz piszę jest niezrozumiałe, ale do tego doszedłem dopiero po książkę "Dwunasty Imam". Wciągnęła...

Nie odłożysz, póki nie przeczytasz do końca ;). Tak, to jest niebezpieczne. Akcja wciąga od pierwszego rozdziału. No i takie aktualne. Punktem wyjścia jest tu prawdziwa historia znana jako Operacja Argo. W ostatnim czasie sporo o niej było w świecie, ponieważ odtajniono akta sprzed lat związane z uwolnieniem pracowników ambasady amerykańskiej w Iranie. Ale główny wątek...

Dyskusje

• Mam do przeczytania