Akademia Jedi. Łobuz Widmo

Ameet
2015-11-20
2015-11-20
Opracowanie zbiorowe

„Akademia Jedi. Łobuz Widmo” czyli ostatni rok nauki Roana Novecheza w Akademii Jedi. Chłopiec bogatszy o doświadczenia z zeszłego roku stara się za wszelką cenę unikać kłopotów, co wcale nie jest takie proste, gdyż jest ktoś, kto za wszelką cenę chce mu zaszkodzić. W dodatku mentorem Jedi młodego Padawana zostaje bardzo wymagający nauczyciel pilotażu Mistrz Garfield, który chyba za Roanem nie przepada. Na szczęście grupa wypróbowanych przyjaciół zawsze chłopca wspiera, no i rozwija się jego relacja z Gaianą.

Cała seria „Akademii Jedi” to przesympatyczna lektura dla młodych fanów Star Wars. Polecam.

Ta część była zdecydowanie najlepsza z wszystkich trzech, które dane mi było poznać. Zdałam sobie sprawę z tego, jak świetnie bawiłam się przy całej... trylogii, ile razy te komiksy poprawiły mi humor.
Jeffrey Brown stworzył naprawdę cudne rzeczy i jestem mu za to wdzięczna. Docenić je mogą ci młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen :3

Jako wierna fanka serii Gwiezdnych Wojen nie mogłam przejść obojętnie obok tego komiksu... od początku wiedziałam, że będzie to świetna i lekka lekturka dla dzieci, aczkolwiek ile razy sama się uśmiałam i jak głęboko mnie wciągnęła oryginalność autora, to już nie zliczę :D Polecam wszystkim fanom SW i nie tylko, a w szczególności ich dzieciom ;)

Najlepsza część z serii! Serdecznie polecam całą Akademię Jedi!

Najlepsza część z serii! Serdecznie polecam całą Akademię Jedi!

Bardzo dobre zakończenie trylogii. Mam nadzieję na więcej przygód Roana i reszty ekipy.

To trzeci tom tej serii. Podobnie jak w poprzednich czesciach byly fajne komiksy. Szczegolnie "Pilot Ewok z Endoru". A Yoda nadal mowil "he he" :).

Dodaj cytat z książki Akademia Jedi. Łobuz Widmo