Bleach 41. Heart

2015-11-17
Data 1. wydania:
2012-06-05
Paweł Dybała
akcja komedia przygoda siły nadprzyrodzone shounen manga

Okładka książki Horimiya 3 Hagiwara Daisuke, HERO
Ocena 8,0
Horimiya 3 Hagiwara Daisuke, H...
Okładka książki Horimiya 4 Hagiwara Daisuke, HERO
Ocena 8,0
Horimiya 4 Hagiwara Daisuke, H...

Tom bardzo mi się podobał, z małym wyjątkiem; nie wiem czy jest to wina wydawnictwa, czy po porostu mnie trafił się felerny tomik... miałam kilka pustych stron. Co gorsza - w bardzo ważnych momentach. Gdyby nie fakt, że oglądałam anime, to miałabym spory problem ze zrozumieniem co się właśnie wydarzyło. Pomijając tę techniczną usterkę - Bleach jak zwykle trzyma poziom.

Dodaj cytat z książki Bleach 41. Heart