Christian

D.B. Reynolds Cykl: Vampires in America (tom 10) fantastyka, fantasy, science fiction 260 str.
Data 1. wydania:

ImaJinn Books
fantastyka, fantasy, science fiction
Vampires in America Christian Reynolds wampiry

Porównaj ceny i

Co tu wiele mówić.. Reynolds jest genialna! Świetna jest ta walka wampirów o terytoria a najbardziej mi się podoba relacja wampirzego pana/lorda ze swoim dzieckiem, coś pięknego!
Christian.. chyba wystarczy że napiszę - ZABORCZY WAMPIR i wszystko jasne ;)
Co jeszcze uwielbiam u Reynolds - zawsze podobają mi się wykreowane przez nią bohaterki, mają charakter, wykazują się...

Rewelacyjna w swoim gatunku. Uwielbiam tę serię, więc obiektywnie (sic!) mogę powiedzieć - świetna. Bawiłam się fantastycznie - francuski potężny wampir obdarzony francuskim urokiem, dowcipny i opiekuńczy kontra mądra, nieco uległa, obdarzona dość ciętym języczkiem Natalie. Miłość, walka i polityka... Dla fanów pozycja obowiązkowa.

Pierwszy wampirzy , europejski Lord w Ameryce Północnej.
Lord Christian obejmuje Południe w czasie trwającej już wojny o wpływy, rozpoczętej w poprzednim tomie.
Znajduje też swoją życiowa partnerkę Natalie i to gdzie w obozie wroga.
Schemat romansu podobny , jak w poprzednich tomach :-)
Bardzo arogancki wampir i kochająca go kobietka :-)
Akcji , walki sporo . Czytając...

• 2019
  • 2018