Książka poniekąd kucharska

Joanna Chmielewska
kulinaria, przepisy kulinarne 241 str.
Vers
kulinaria, przepisy kulinarne
chmielewska książka poniekąd kucharska

Vers
kulinaria, przepisy kulinarne
chmielewska książka poniekąd kucharska

Kup książkę

Dawno nie miałam w rękach takiego szajsu. Miało być zabawnie, a zabawne były może dwa, trzy fragmenty. Bez zabawnych elementów to tylko zapiski kulinarnych receptur i to w formie jak z bardzo brudnego brudnopisu. Stracony dzień.

Powracam do niej co jakiś czas, odpręża i wywołuje uśmiech. Mnóstwo zabawnych historyjek kulinarnych plus przepisy. Ale ja kocham Chmielewską miłością wielką :)

Śmieszne wydarzenia i ciekawe anegdoty z życia pisarki wplecione w ..jakby to powiedziec, a raczej napisać...hym,w rozważania teoretyczno kuchenne.Teoretycznie,ponieważ pani Chmielewska była raczej ostatnią osobą, którą można by było posądzić o przyjemność z gotowania. Fajnie i szybko się czyta:)

rewelacyjna i jako książka kucharska i jako źródło świetnych anegdot.To taka książka kucharska na wesoło,niemniej parę fajnych przepisów można tutaj znaleźć i wykorzystać...

Sentyment do książek Pani Chmielewskiej sprowadził na moją drogę i tą pozycję. Wprawdzie przepisów nie sprawdziłam, ale klimat pozostaje klimatem:) Nie warto jedynie czytać jak jest się głodnym, lepiej zjeść coś przed lekturą;)

Ciągle wracam z nią do kuchni

Bardzo zabawna w typowy dla Chmielewskiej sposób. A i ciekawostki odnośnie gotowania można wyłuskać.

ubawiła mnie!

Do tej pory w głowie siedzi mi żmijówka o której czytałam jako dziecko.

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie jest to literatura wysokich lotów, nie jest to także typowa książka kucharska. Warto jednak zajrzeć, bo jak zwykle u Joanny Chmielewskiej nie zabrakło humoru i barwnych opowieści z życia wziętych.

Dyskusje

Dodaj cytat z książki Książka poniekąd kucharska