Blisko chmur

Sylwia Trojanowska Wydawnictwo: Videograf Cykl: Szkoła latania (tom 2) literatura piękna
Videograf
literatura polska
Szkoła latania (tom 2)
literatura piękna
literatura polska

Polecam!!

Optymistyczna , mądra i wartościowa książka , która podnosi na duchu i daje szanse na lepsze jutro. Jestem miło zaskoczony tą powieścią. Jak najbardziej polecam

Pierwszy tom serii nie wzbudził we mnie entuzjazmu, jednak ze względu na fakt, że staram się dokończyć to co zaczęłam, postanowiłam przeczytać wszystkie części z serii. Niestety nie mogę powiedzieć, że drugi tom mnie wciągną. Przeczytałam chyba z poczucia obowiązku a także tego, że trzeba skończyć to co się zaczęło. W zasadzie tyle... książka jak dla mnie jest nijaka i...

Nie lubię niedokończonych historii, dlatego sięgnęłam po kolejną część. Czasami warto przypomnieć sobie młodzieńcze lata by lepiej rozumieć młodzież.

Wszystko to, co napisałam o pierwszym tomie tej serii nadal podtrzymuję. To jest dobre, bardzo dobre! Trudno mi się oderwać od historii Kaśki, dlatego trzeci tom już się czyta :)

Udana kontynuacja pierwszej części nie mogę doczekać się 3 tomu:)

Wspaniała książka, trafiająca w serce. Aktorka ukazała zwyczajne życie 18-latki, z którą się utożsamiłam. Prawdziwa lekcja miłości oraz kopalnia pięknych cytatów. Książka cała mi dużo motywacji, aby podnieść się z 'dołka', do którego wpadłam. Książka WCIĄGAJĄCA, GENIALNA I MOTYWUJĄCA. Polecam serdecznie.

Dalsze losy Kasi i Maksa i walki dziewczyny o uzyskanie efektów odchudzania. Po dramatycznym rozstaniu Kasia usiłuje zapomnieć o chłopaku. Zaniedbuje przez to terapię i szkołę. Nie daje jej spokoju to co się wydarzyło. Aby zapomnieć wyjeżdża do Zakopanego do swojej ciotki Róży. Tam poznaje sympatycznych bliźniaków oraz pomaga przy prowadzeniu pensjonatu.
Ta część jest...

Na półkach: , , , ,

Kolejne losy Kasi i Maksa, ich znajomości i rosnącego uczucia.
Niestety miłość nie jest prosta, Kasia nie może się zdecydować na związek, chociaż darzy Maksa wielkim uczuciem.
Poprzednia część wydaje mi się ciekawsza, ale i tak niecierpliwie czekam na ciąg dalszy tej pogmatwanej miłości.

Gdy się kocha nie jest łatwo zapomnieć. Gdy twoim sercem włada miłość nie jest łatwo racjonalnie myśleć. Nie jest łatwo zamknąć drzwi miłości, pozbierać się i iść do przodu, ale Kaśka próbuje. Próbuje normalnie żyć bez Maksa. Usiłuje to uczynić, gdy jej serce nadal cierpi, ale to nie jest łatwe. Nie da się wykasować z pamięci tego co się przeżyło, co uszczęśliwiało, ale nie...

Dyskusje

• 2020