Funbook. To i owo o kulturze krajów anlojęzycznych

praca zbiorowa Wydawnictwo: LektorKlett językoznawstwo, nauka o literaturze
LektorKlett
angielski języki nauka
językoznawstwo, nauka o literaturze
angielski języki nauka

Jedynym minusem tej książki jest to, że ma tak mało stron! Różnorodne gry, zagadki, pytania, testy itp. z 7 kluczowych dziedzin życia kulturalnego USA i UK (m.in. polityka, literatura, kino, sport) zapewniają rozrywkę na kilka dni (tak, dni a nie tygodni, gdyż "Funbook" tak wciąga, iż od razu chce się przekartkować całą). Sprawdziłam swoją wiedzę i już wiem, że wielu rzeczy...

• Języki obce
  • Do kupienia
  • Językoznawstwo
  • Naukowe
  • PILNE
  • Podręcznik
  • ♥♥ Priorytety ♥♥

Dodaj cytat z książki Funbook. To i owo o kulturze krajów anlojęzycznych