Niutuś i wielki bałagan AMBEREK

28 min.
8324121994

Okładka książki Bajkołapek na dobranoc Helen Docherty, Thomas Docherty
Ocena 8,0
Bajkołapek na ... Helen Docherty, Tho...
Okładka książki Muminki w cyrku Sara Lang, Harald Sonesson
Ocena 6,9
Muminki w cyrku Sara Lang, Harald S...

Niutuś to sympatyczny miś, który wiedzie sobie wspaniałe życie. Ma swoją ukochaną maskotkę - krokodylka Gryzka.
Wesoły i pogodny miś widząc padający za oknem deszcz, postanawia poskakać sobie po kałużach. Do beztroskiej zabawy brakuje mu jednak kaloszy, parasolki i kurteczki. Znalazł już prawie wszystko, poza jednym kaloszem. Zaczyna szukać w małym pomieszczeniu, w którym znajduje się wszystko, co niezbędne do jego życia. Rzeczy te tworzą ogroooomny bałagan. Niutuś znajduje wreszcie zagubiony kalosz, ale w całym bałaganie ginie Gryzek. Czy miś będzie w stanie także i jego odnaleźć? Czy uda mu się wyjść i poskakać po kałużach? Czy potężny bałagan można sprzątnąć na błysk?
Przekonajcie się sami. Bardzo pogodna i pouczająca lektura. Ilustracje są przepiękne, barwne, cieszące oko, "miękkie" i przyjazne dla małego odbiorcy.

Dodaj cytat z książki Niutuś i wielki bałagan AMBEREK