Okładka książki Bez pośpiechu. Jak mądrze rozwiązywać problemy i nie zwariować w szybkim świecie.
Carl Honoré Wydawnictwo: Drzewo Babel nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Drzewo Babel
2015-09-23
2015-09-23
Wojciech Mitura
psychologia slow life literature motywacyjna

"Bez pośpiechu" szczerze polecam przeczytać, wykorzystać kilka rad, wprowadzić w życie wskazówki omówione przez autora. Zwolnić zawsze warto, szczególnie w czasach, kiedy wszystko chcemy mieć na teraz, kiedy wymaga się od nas natychmiastowych rozwiązań. Chociaż bywały momenty, kiedy zwyczajnie się nudziłam, a opisywane przykłady ciągnęły się w nieskończoność, nadal...

Jakoś nie przemówiła do mnie ta pozycja - nie dobrnęłam do końca. Historie mnie nie wciągnęły. Bywa :)

Obraz współczesnego człowieka w dzisiejszych czasach kreuje pośpiech, nerwowość, rozdrażnienie. Dzieje się tak, ponieważ naszym priorytetem staje się wszechstronny rozwój. Często nie dosypiamy, obciążamy nasz organizm większą ilością obowiązków, która często jest wręcz niewykonalna. Zgodnie z rozsądkiem powinniśmy podejmować pracę według swoich możliwości, spełnienia...

2034

dobra, ale... troszkę przegadana, przez to ciut nudnawa. Ale zwolnić zawsze warto. Na jej przeczytanie też.

• Poradniki
  • Kasi B.
  • LEGIMI
  • Poradniki//psychologia
  • Minimalizm
  • Ostatnio odkryte

Carl Honoré Bez pośpiechu. Jak mądrze rozwiązywać problemy i nie zwariować w szybkim świecie. Zobacz więcej