Posłuchaj, mały!

Steve SmallmanGill McLean Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Poczytajmy Razem literatura dziecięca
Listen up, Pup!
Barbara Górecka
Zielona Sowa
Listen up, Pup!
literatura dziecięca
Barbara Górecka
Poczytajmy Razem

Uwielbiam opowieści o zwierzętach. Najbardziej o psach. Zawsze mnie rozczulają i wzruszają, ale też czasem śmieszą.
"Posłuchaj, mały" to świetna opowieść ukazująca nawyki związane z opieką nad zwierzętami, psią rywalizację i przywiązanie.
Figo to bardzo szczęśliwy pies. Ma wszystko co mu jest w życiu potrzebne. Ciepły domek, kochających właścicieli, posłanie, pełną miskę...

Ciepła i zabawna historia o zazdrości i przyjaźni.

• Dla dzieci
  • Czytane dzieciom
  • Literatura obca
  • Dzieciowe
  • Przeczytane wielokrotnie
  • Rok 2019
  • Nuka
  • 2016

Dodaj cytat z książki Posłuchaj, mały!