Zbudź się, szkoda dnia

Okładka książki Zbudź się, szkoda dnia Anna Quindlen
Okładka książki Zbudź się, szkoda dnia
Anna Quindlen Wydawnictwo: Sonia Draga literatura piękna
Sonia Draga
2007-09-28
2007-09-28

straszne nudy, nieciekawa fabuła, rozwleczona do granic możliwości, postacie przerysowane - mega gwiazda i szara myszka, oczywiście sieroty, (bo jak mogło by być inaczej?).

Zbiór chaotycznych myśli. W sumie to książka nie opowiada żadnej ciekawej historii, jest tylko opowieścią o życiu w Nowym Jorku wspartą ogromną ilością wspomnień niby to powiązanych z bieżącymi wydarzeniami. Ja przez cały czas czytania gubiłam się co jest teraz, a co wspomnieniem, które wspomnienia dotyczą samej autorki, a które spotkanych ludzi (i tych z teraźniejszości i tych ze wspomnień). Jeden wielki bałagan. Ale dotrwałam do końca i chyba końcówka okazała się najciekawsza.

Nie bardzo mi się podobało. Czyta się słabo .

Nie bardzo mi się podobało. Czyta się słabo .

Po dosć ciekawym wstępie i pierwszym rozdziale...nudy nieziemskie. Przyznaję że pod koniec czytałam już po łebkach, omijając przydługie akapity.
Nic nie pozostawia oprócz zmęczenia swą zawartością.

Nic nie pozostawia oprócz zmęczenia swą zawartością.

• Wyzwanie 2017
  • Przeczytane przed 2011
  • Literatura współczesna

Dodaj cytat z książki Zbudź się, szkoda dnia