rozwiń zwiń

Wieczór wróżb

Okładka książki Wieczór wróżb
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Sami czytamy literatura dziecięca
literatura dziecięca
Sami czytamy
Wydawnictwo SBM
2015-01-01
2015-01-01
nauka czytania pierwsze czytanki

Krótkie teksty idealne na początek przygody z samodzielnym czytaniem. Nie ma znaczenia, że nie są wysokich lotów (wszak nie muszą). Dla mnie bardzo istotna jest czcionka - bardzo duża. Niestety niewiele pozycji dla dzieci może się taką pochwalić. Jako matka słabowidzących dzieci - doceniam i bardzo chwalę.

Dodaj cytat z książki Wieczór wróżb