Wieczór wróżb

praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo SBM Seria: Sami czytamy literatura dziecięca
Wydawnictwo SBM
nauka czytania pierwsze czytanki
literatura dziecięca
Sami czytamy
nauka czytania pierwsze czytanki

Krótkie teksty idealne na początek przygody z samodzielnym czytaniem. Nie ma znaczenia, że nie są wysokich lotów (wszak nie muszą). Dla mnie bardzo istotna jest czcionka - bardzo duża. Niestety niewiele pozycji dla dzieci może się taką pochwalić. Jako matka słabowidzących dzieci - doceniam i bardzo chwalę.

Dyskusje

• 1ż) Duże litery- nauka czytania
  • 2018
  • 7e) Lit. polska
  • Nauka czytania
  • Mam
  • Półka Dzieci
  • 1aa) Posiadam

Dodaj cytat z książki Wieczór wróżb