Apetyt na Francję

Buchmann
Kulinaria kuchnia francuska przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Kulinaria kuchnia francuska przepisy kulinarne

Świetnie napisana, świetnie wydana. Zawiera nieskomplikowane przepisy podzielone sezonowo. Całość jest okraszona rodzinnymi opowieściami. Ot, taki blog Mimi na papierze. Bardzo miło że niemal cała książka wygląda jak oryginał - zachowano układ, czcionki, itp.. Piszę niemal bo niestety okładka jest inna, nie ma obwoluty (to na minus, zdecydowanie wolę okładkę oryginalną).

• Kulinaria
  • Kucharskie
  • Kuchnia
  • Chcę kupić/ dostać w prezencie
  • Kulinarne, Przepisy Kulinarne
  • NIE