Niezła pani domu. Sposoby prawie na wszystko

Okładka książki Niezła pani domu. Sposoby prawie na wszystko
Małgorzata Świgoń Wydawnictwo: Laurum poradniki
poradniki
Laurum
2015-03-27
2015-03-27
dom sprzątanie

Za takie porady to jak dziękuję bardzo. W czasach gdy internet jest z nami zawsze i wszędzie wydawanie takiej książki wydaje mi się być niepotrzebne. Chociaż cena niska.

Takie "minimum" wiedzy odnośnie sprzątania, czyszczenia, tkanin, roślinek, zwierząt domowych, pielęgnacji, domowe sposoby, bardzo krótkie porady, niektóre całkiem przydatne, no i za równie "minimalną" cenę...

Dodaj cytat z książki Niezła pani domu. Sposoby prawie na wszystko