23 minuty w piekle

Wydawnictwo AA
2015-01-01
2015-01-01
religia piekło wizja piekła

Rzeczywistego opisu piekła i przeżycia autora to jest parę stron. Reszta to zapychacze tj. nic nie znaczące cytaty z Biblii, wychwalanie kościoła, jakieś nieistotne historie o nawróceniach w stylu „był niewierzący ale usłyszał że piekło jest straszne i już jest wierzący”. A jak przeczytałam że Biblia to lektura naukowa to już wiedziałam że nic z tego nie będzie. Chyba najgorsze co w życiu czytałam, lepiej tę książkę wyrzucić bo aż wstyd sprzedawać.

Doskonała pozycja dla tych co nie wierzą w piekło , dużo cytatów z Bibli potwierdzających to że piekło istnieje na pewno. Polecam czyta się lekko.

Lepiej nie czytać przed snem. Dla równowagi poczytam sobie o niebie. Książka w stylu: "to co widziałem, jest tak trudne do opisania, że się tego nie podejmę", a zważywszy na czcionkę na sterydach, można ją przeczytać w góra 2 dni.

Pierwsza część opisuje wizję autora, a druga stanowi niby odpowiedzi na pytania związane z tematyką piekła, które są jedynie imitacjami wypowiedzi Billa Wiese'a w realnym życiu, czyli urwaniem w połowie zdania, by zacytować fragment z Pisma Świętego, opatrzyć, który to wers oraz do kogo należy, by po tym irytującym wtrąceniu dopowiedzieć drugą część zdania.

Bill Wiese twierdzi, że jego zadaniem jest nawrócenie jak największej liczby ludzi, by uniknęli piekła. Tylko, że nie wziął pod uwagę jakości przekazu. Tę książkę, mimo iż jest ciekawa, można śmiało pominąć.

Historia osoby będącej 23 minuty w piekle. Ostrzega i nawraca ludzi by uniknąć tego. Sięgnąć po Biblię i nawrócić się. Uwierzyć w Boga Ojca by uniknąć ognia piekielnego.

Ksiazka pisana lekkim językiem, dzięki czemu może zostać lepiej zrozumiana przez wszystkich czytelników. Bardzo mnie ona wciągnęła, przeczytałam ja jednym tchem. Czasem byłam naprawdę przerażona

Książka lekka aczkolwiek treść w niej zawarta przyprawia o dreszcze. Bill Wiese odpowiada w niej na pytanie, jak wygląda piekło i kto do niego trafi. Pozycja przeczytana jednym tchem ale...nie może ona stanowić naszej podstawowej wiedzy na temat Szeolu. Zachęcam do poszukiwania dodatkowych informacji poprzez czytanie świadectw mieszkańców naszego globu, którym dane było zobaczyć piekielną bramę.

• Religia
  • Reportaż