Harry Potter. Książka do kolorowania

Joanna Dziubińska kolorowanka Harry Potter
literatura dziecięca
Joanna Dziubińska
Joanna Dziubińska kolorowanka Harry Potter

Idealny prezent dla Potteromaniaka, który lubi rysować (i kolorować)? Kolorowanka z postaciami z Harry’ego Pottera! Tę część dostałam od mojej przyjaciółki na Boże Narodzenie i to jeden z najlepszych prezentów, jakie do tej pory dostałam ;)

To, co podoba mi się w Potterowskich kolorowankach, to okładka: Mamy tu złocenia, pewne elementy są już kolorowe, ale okładka jest tak...

Bardzo ładne rysunki, jednak połączenie obrazka na dwóch stronach już sprawia trudność w dokładnym pokolorowaniu go.

Na pierwszy rzut oka oglądając tę kolorowankę pomyślałam, że chyba spodziewałam się czegoś innego. Po chwili jednak zaczęłam się zastanawiać - właściwie czego? O dziwo obrazki, które na początku wydawały mi się najmniej atrakcyjne, przyniosły mi chyba najwięcej frajdy! To moja pierwsza kolorowanka dla dorosłych i nie sądziłam, że tak mnie pochłonie - mimo, że blisko mi już...

Książkę oceniam na 8/10. Obrazki są ładne, jednak jakość papieru pozostawia wiele do życzenia - na pewno markerami czy długopisami nie da rady. Polecam wszystkim fanom :)

Dla mnie, jako wiernej Potterhead od sama nie wiem ilu lat, była to pozycja obowiązkowa. Większość obrazków do kolorowania jest zrobiona naprawdę ślicznie i starannie, oprócz tych, które wyglądają jak przerysowane sceny filmowe, ale i te da się pokolorować. Ale to tylko mały minus (tak jak i klejona książka, szybko się rozpadnie), zalet jest zdecydowanie więcej. Wracam do...

Piękna książka! Trochę zawiódł mnie brak malutkich detali takich jak w np. inwazji bazgrołów :-P Ale naprawdę fajnie wygląda. To miłe zajęcie na długie wieczory. Serdecznie polecam!!!

Ostatnio popularne stały się kolorowanki "dla dorosłych" jako sposób na spędzenie twórczo wolnego czasu. Powyższa książka zawiera do pokolorowania różne sceny z filmów o Harrym Potterze, herby domów Hogwartu, oraz inne graficzne wariacje związane z przygodami małego czarodzieja.
Osobiście udało mi się wygrać tę książkę w kokursie rysunkowym organizowanym przez Moondrive,...

Miałam, pomalowałam i odłożyłam :) Ciekawe doświadczenie na długie zimowe wieczory ;)

Mikołaj wiedział co dać ;) . Tym bardziej, że mam 10 lat prawie 11.

Prezent od Mikołaja. Magiczne, skomplikowane wzory, cudowne godziny spędzone na kolorowaniu : )

• Chcę w prezencie
  • Kolorowanki