Only for You

2013-09-24
Data 1. wydania:
2013-09-24
angielski

Książka miała potencjał z którego autorka nie skorzystała.
Początek - niesamowicie mi się dłużył, mało dialogów a dużo opisów, po kilku rozdziałach pomyślałam nawet o odłożeniu książki. Jednak moja natura na to nie pozwoliła i dobrnęłam do końca.
Środek i koniec - tutaj zaczęło się kręcić, akcja nabrała tempa.
Od początku domyśliłam się o co chodzi i kto naprawdę stoi za atakami.
Główna bohaterka jak i jej przyjaciółka wzbudziły we mnie sympatię, natomiast Hunter - mam mieszane uczucia co do niego, jest dla mnie nijaki.
Moją ulubioną postacią jest Griffin i bardzo cieszy mnie fakt, że druga część poświęcona jest właśnie jemu.

Książka miała potencjał z którego autorka nie skorzystała.
Środek i koniec - tutaj zaczęło się kręcić, akcja nabrała tempa.
Od początku domyśliłam się o co chodzi i kto naprawdę stoi za...

„Miłość w najczystszej postaci jest ofiarna, wieczna, bezinteresowna, trwale prawdziwa, wyrozumiała i pobłażliwa. Jest również strasznym kopniakiem w brzuch, gdy próbujesz z nią walczyć!”

Wszystko czego pragnęła Everleigh Carsen to zakończyć ostatni semestr na Hensley University i rozpocząć swoje nowe życie, które starannie zaplanowała.
Gdy uniwersytet dosięga fala przemocy, Everleigh postanawia, wziąć udział w sponsorowanych zajęciach z samoobrony, do czego namawia ją, jej najlepsza przyjaciółka. Tam spotyka instruktora wolontariusza - Huntera Charlesa. Kąśliwe, sarkastyczne komentarze Everleigh skierowane do Huntera, skłaniają go do wyrzucenia jej z jego klasy, a burzliwa relacja między nimi właśnie się rodzi.

„Tylko dla ciebie” jest przekonującą opowieścią o przyjaźni, pożądaniu, i odkupieniu – pełna inteligentnych bohaterów, dowcipnego dialogu i nieoczekiwanych zwrotów akcji, głębokiego smutku, nieskrępowanej nadziei i niepowtarzalnej wytrwałej miłości

Gdy uniwersytet dosięga fala...

Niestety książka nie za bardzo mnie wciągnęła. Początkowo była bardzo ciekawa, ponieważ motyw ataków na kampusie, mógł być interesującą osią akcji w książce. Ev i Sam były interesującymi postaciami, ale czegoś mi brakowało. Postać Huntera również mnie nie przekonała. Chyba tylko Griffin jawił mi się jako fajny, na luzie bohater. Czekałam tylko aż się pojawi. Nie wiem czy to wina autorki, ale czasem czytając miałam wrażenie, że coś jest nie tak, a niektóre zdania są trochę bez sensu. Było to dosyć frustrujące. Mimo to jestem ciekawa 2 części bo będzie tam Griffin. :)

Fenomenalna w całej swojej okazałości!
Rozpływałam się czytając.
Historia świetnie napisana! Na samym początku obstawiałam, że psychopatą jest Lic bądź Griff. Podejrzewałam też Huntera- bo był tak cudowny iż knułam w tym pewien haczyk. Na szczęście do końca książki pozostał w moich oczach wspaniałym bohaterem.
Polecam serdecznie! ;)

Fenomenalna w całej swojej okazałości!
Rozpływałam się czytając.
Polecam serdecznie! ;)

Jedna z lepszych książek, jakie ostatnio przeczytałam. Uwielbiam charakter i sposób bycia Ev i Sam, oczywiście Hunter to świetny facet, zresztą Griffina też obdarzyłam sympatią. Cała książka jest fajnie napisana, podobają mi się cytaty na początku każdego rozdziału.
"Only for you" to świetne połączenie romansu z kryminałem z odrobiną humoru, więcej do dodania nie mam.

Świetna książka. Błyskawicznie się czyta, gdyż akcja wciąga od samego początku. Jest w niej wiele emocji miłość, smutek, strata, ból, radość, przyjaźń...

Ocena taka wysoka, ponieważ polubiłam poczucie humoru głównej bohaterki ;)

Ocena taka wysoka, ponieważ polubiłam poczucie humoru głównej bohaterki ;)

Na półkach: , , , ,

ciężko było przez nią przebrnąć

ciężko było przez nią przebrnąć

Książa ma ciekawą fabułę i szybko się czyta. Bohater to idealny, cudowny, fantastyczny facet- za idealnie. Czyta się szybko, więc dla rozrywki, odprężenia....czemu nie

Dodaj cytat z książki Only for You