Pewnego dnia

Okładka książki Pewnego dnia
Karen Kingsbury Wydawnictwo: POLWEN Cykl: Wschód słońca (tom 3) Seria: Rodzina Baxterów literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Wschód słońca (tom 3)
Rodzina Baxterów
Someday
POLWEN
2009-03-10
2009-03-10
Paweł Kopycki
Baxterowie romans romans chrześcijański beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści obyczajowe

więcej Więcej

Powieść bardzo rodzinna. Autorka przedstawiła typowe problemy rodzinne- zdrada, tęsknota, rozpacz. Bracia i siostry są bardzo ze sobą związani. Wspierają się kiedy dzieje się źle.

Troszkę jednak drażniła mnie wiara każdego bohatera powieści. Wszechobecna dobroć każdej z postaci również sprawiała, że powieść stała się zbyt przewidywalna i zbyt idealna.

Historia tej rodziny,nawet,jest ciekawa.Opisy,jej problemów mnie zaciekawiły,ale według mnie wtrącanie co jakiś czas ( prawie zawsze) religii to już nie bardzo.
Książka tylko dobra.

Bardzo fajna Książka. Wciąga bardzo. Przyjemnie się czyta- warto!!!

Czyta się szybko łatwo i przyjemnie. Po prostu kto się wciągnął w losy rodziny Baxterów, ten musi przeczytać wszystkie części. Nawet jeśli momentami robi się to męczące, nudne i przewidywalne.

Kolejna powieść o historii rodziny Baxterów, może nie tak mocna jak poprzednia,ale też chwyta za serce.

Trzynasta część sagi o rodzinie Baxterów. Nie będę opisywała co się działo, bo nie chciałabym nikogo zniechęcać doczytania, gdyby przypadkiem trafił na moją recenzję, a w między czasie był na początku swojej przygody z rodziną Baxterów.

Podobnie jak pozostałe części sagi i tu znajdziemy niewątpliwie kolejne stronice opisujące losy wspomnianej przeze mnie rodziny.Tym...

dla niewymagających

Cała seria po prostu rewelacyjna :)

Czytam czyyyyyyyyyyyytam czyyyyyyyyyyyyyyyytam
czeeeeeeeeeeekam czeeeeeeeekam
aż książka nabierze sensownego biegu
102 strona i nic

Opinia po przeczytaniu:

Książka nudna... jeden wątek mnie zainteresował,ale po prosu sposób jej pisania mnie denerwował. Każdy rozdział poświęcony jest innej rodzinie. Aby przeczytać to co mnie interesowało musiałam przeczytać prawie...

Jak zwykle piękna, wzruszająca i mądra opowieść. Nie mogę doczekać się kolejnej :)

• Karen Kingsbury
  • Kingsbury Karen
  • Obyczajowe
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • Czytnik
  • Moi mali książęta :)

Dodaj cytat z książki Pewnego dnia