Stolik dla dwojga

Nora Roberts Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Książki o miłości - Nora Roberts literatura obyczajowa, romans
Summer Desserts, Lessons Learned
literatura obyczajowa, romans
2015-10-12
Anna Michalska
Książki o miłości - Nora Roberts

Historia dwojga ludzi którzy się w sobie zakochali jak uderzenie pioruna.

Na półkach: , , , ,

Kto z nas nie lubi deserów? Słodkich eklerków, imponujących bez czy czekoladowych bomb. Jednak czy zastanawialiśmy się jak słodycze pomagają w miłości i uwodzeniu? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest Miłość na deser Nory Roberts.

Całą recenzję znajdziecie na blogu:

Na półkach: , , , , ,

Dwa romanse opisujące losy dwojga przyjaciół, mistrzów kuchni. Oprócz historii romantycznej poznajemy tajniki kuchni francuskiej i włoskiej. Do tego fajne dialogi. W sumie lektura lekka, mila i przyjemna. Dobra dla odpoczynku.

Fajna i lekka książka nie dająca jakiś szczególnych przemyśleń po przeczytaniu. Bardzo polecam,jeśli ktoś szuka czegoś "lekkiego". ;)

Bardzo ciekawe dwie powieści i związane ze sobą, dlatego trzeba obydwie przeczytać ;)

Po prostu solidne romansidło w wykonaniu niezawodnej Nory Roberts. Książka miła, sympatyczna, ciepła, naiwna i po prostu OK.

Książka bardzo Mnie pochłonęła .. po pierwsze dużo w niej kulinaria aż ślinka leciała gdy się tak czytało jakie to smakołyki można stworzyć gdy ma się to powołanie na kucharza ;-) .. Obie powieści bardzo Mi się spodobały czytało się szybko a wieczorami to się myślało co następne zostanie przyrządzone plus miłość która kwitła przed bohaterami ale jak to w zwyczaju mają...

Napiszę tak,szału nie ma, d...y nie urywa.

Dwie historie, ale połączone ze sobą. Summer London i Carlo Franconi przyjaźnią się od studiów.
Milość na deser
Summer ma tytuł kucharza Cordon bleu i dostaje propozycje pracy w celu poprawy kuchni w jednym z sieci hoteli Cocharan House. Blake wyobrażał sobie dziewczynę przed spotkaniem jako pulchną panią. Summer także wyobrażała sobie mężczyznę jako łysiejącego pana....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Nora Roberts