Tożsamość katoptryczna w nowelistyce Stefana Grabińskiego

Okładka książki Tożsamość katoptryczna w nowelistyce Stefana Grabińskiego
Krzysztof Grudnik Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego
2015-01-01
2015-01-01
Stefan Grabiński psychoanaliza interpretacja literatura niesamowita niesamowitość horror fantasy

Okładka książki Hermaion nr 5 Krzysztof Grudnik, Tomasz Krok, Dariusz Misiuna, Zbigniew Łagosz
Ocena 6,3
Hermaion nr 5 Krzysztof Grudnik, ...
Okładka książki OkoLica Strachu 11/12 (3/4) 2018 Krzysztof Abriszewski, Dagmara Adwentowska, Maciej Bachorski, Piotr Borowiec, Dariusz Brzostek, Wanda Dittrich, Łukasz Marek Fiema, Tomasz Jacek Graczykowski, Michał Gralak, Krzysztof Grudnik, Wojciech Gunia, Rafał Głuchowski, Dawn G. Harris, Marcin Knyszyński, Mikołaj Kołyszko, Maria Langren, Graham Masterton, Antoni Nowakowski, Olaf Pajączkowski, Jacek Radzymiński, Jakub Tyszkowski, Stefan Weisbrodt, Mariusz Wirski, Adrianna Wiśniewska, Mariusz Wojteczek, Anna Maria Wybraniec, Marek Zychla
Ocena 8,6
OkoLica Strach... Krzysztof Abriszews...
Okładka książki Czytanie Grabińskiego Bogusław Bakuła, Dariusz Brzostek, Michał Budak, Krzysztof Grudnik, Wojciech Gutowski, Tomasz Kaliściak, Eliza Krzyńska-Nawrocka, Joanna Majewska, Marcin Mierzejewski, Jacek Piekiełko, Paweł Pietrzak, Tadeusz Sławek, Marek Wilczyński
Ocena 9,0
Czytanie Grabi... Bogusław Bakuła, Da...