Kariera dla Pań. Krótki kurs rozwoju zawodowego dla każdej z nas

Okładka książki Kariera dla Pań. Krótki kurs rozwoju zawodowego dla każdej z nas Danuta Duszeńczuk
Danuta Duszeńczuk Wydawnictwo: Lingo Seria: Poradniki na obcasach poradniki
poradniki
Poradniki na obcasach
Lingo
2015-01-01
2015-01-01
kobieta kariera rozwój zawodowy

Książka, która przekazuje wskazówki i wskazuje kierunku do dalszych poszukiwań. Logiczny układ treści pomaga znaleźć potrzebne informacje. Liczne przywołania do literatury wskazują gdzie można jeszcze poszerzyć wiedzę. Nowością dla mnie okazał się podział typów osobowości ID 16. Autorka zamiast rozpisywać się na ten temat, zasygnalizowała. Co było trafną decyzją. W internecie znalazłam odpowiedni test i rozwiązałam. Podoba mi się takie połączenie ponadczasowej wiedzy z książki ze zmieniająca się i ciągle udoskonalana wiedzą z internetu. Książka bardzo ładnie wydana, miła kolorystyka, zagrzewająca do dzialania tych którzy poszukują pracy i tych którzy posiadają zajecia zawodowe i chcą coś zmienić.

Przeczytane, a raczej... Napisane ;-) Wszystkich zainteresowanych tematyką rozwoju zawodowego zachęcam do lektury - ciekawa jestem Waszych opinii o mojej drugiej już książce.

• » praca
  • Praca
  • Kobieta
  • Sukces osiągany
  • Poradniki
  • Poradniki, Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Kariera dla Pań. Krótki kurs rozwoju zawodowego dla każdej z nas