Rzeźbiarz śmierci

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 4) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Death Sculptor
Data 1. wydania:
2012-08-01
Zbigniew Kościuk
Sonia Draga
kryminał obsesja policja powieść kryminalna psychopata psychoza seryjny zabójca strach śledztwo zabójstwo zagadka kryminalna
The Death Sculptor
Sonia Draga
Robert Hunter (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
Zbigniew Kościuk
Thriller

Chris Carter - Rzeźbiarz śmierci

#kryminal #seriazrobertemhunterem 36/2021

Czwarta część serii z Hunterem i Garcią w roli głównej jak do tej pory podobała mi się najmniej. A dlaczego? Ciężko określić, bo przecież jest makabryczny morderca, dobry twist z "rzeźbami" z części ludzkich ciał oraz sam Hunter i jego prywatne perypetie. Czegoś mi jednak zabrakło.

Sam pomysł na...

Nie oceniam, bo nie doczytałam. Aż sama się dziwię, że ta historia w ogóle mnie nie wciągnęła. Zapowiadało się przecież ciekawie: morderca zabija swoje ofiary i zostawia na miejscu zbrodni makabryczne "dzieła sztuki". Cały czas czekałam na cokolwiek, co przyspieszy mi ciśnienie, zaintryguje, nie pozwoli się oderwać. Dobrnęłam do połowy i nie doczekałam się, więc zwróciłam...

Kolejna świetna opowieść autorstwa Cartera. Akcja jest bardzo szybka i wciąga nas w klimat mrocznego i mocnego kryminału. Moje ulubione krótkie rozdziały sprawiają że właściwie nie jesteś wstanie odłożyć książki ponieważ mówisz sobie jeszcze tylko jeden, jeszcze jeden 😁

Samo rozwiązanie zagadki jest zaskakujące i nie rozczarowuje. Ja się dałam wyprowadzić w pole manewrom...

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐↔️🔟

Dawno nie czytałem nic Cartera😁 ale przyszedł czas na coś makabrycznego w tle xd

Cała fabuła jak w poprzednich książkach bazuje na podobnym schemacie sadystyczny morderca ,zagadka oraz życie osobiste Roberta tutaj również jest bez zmian 🤔 Ciężko ocenić gdyż cała akcja oraz pomysł ciekawy! Ale jednak ten powielany schemat wpływa na ocenę końcową xd

Jakkolwiek by to nie zabrzmiało, po prostu muszę to napisać! Chris Carter wie jak mnie zadowolić w 100%. Sięgając po jego książki, od razu wiem, że to będzie niesamowita historia, mocna, przyprawiająca mnie o ciarki na plecach i niezwykle wciągająca. Z każdą kolejną częścią serii, mam wrażenie, że autor pisze coraz lepiej! Dzięki @scrappybookworm i jej booktourowi odkryłam...

Oj ,skąd te pomysły? Mamma mia

Jak zawsze u Cartera krwawo i przerażająco. Książkę czyta się szybko, bo nie ma momentu w którym czytanie spokojnie można odłożyć na później.

Wszystko super, ale jednak kobieta mechanik, która do tego na luzie przenosi ciała z parkingu podziemnego na któreś piętro dorosłego mężczyzny. Jednak Carter w tym Tomie za ostro poleciał ;)

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pan Carter w znakomitej formie. Zgrany policyjny duet, czyli Robert Hunter i Carlos Garcia otrzymuje wezwanie na miejsce zbrodni. A ponieważ ich wydział zajmuje się najbardziej krwawymi i potwornymi zbrodniami, do jakich jest w stanie posunąć się człowiek, to dla wszystkich jest jasne, że mamy do czynienia z mordercą nieprzeciętnym, pokręconym, znajdującym przyjemność w...

Sama nie wierzę, że to piszę, ale czwarta część – „Rzeźbiarz śmierci” Christa Cartera podobał mi się najmniej! Ja nie wiem, co tu się zadziało, bo przecież tempo akcji jest dokładnie takie samo, jak we wcześniejszych częściach, jest brutalnie i krwawo, ale jakoś mnie to nie zachwyciło! Morderca to kolejny psychol, którego duet Hunter i Garcia muszą dopaść, jego ofiary giną...

2 850
    1 117