The girl on the train

kryminał, sensacja, thriller
angielski
Inne

Opinie [4 064]

Książka bardzo wciągająca, ale film bardziej i się podobał, a to mi się rzadko zdarza.

na początku wydawała się ciekawa. Jednak okazało się ,że nic ciekawego.

Pomysł na fabułę genialny!
Jednakże główna bohaterka - Rachel oraz jedna z głównych - Anna są według mnie strasznie irytujące, przez co niekiedy musiałam odłożyć książkę, poza tym cała książka jest fantastyczna, a pomysł na nią oryginalny.

Ciężko było mi wcielić się w bohaterów tej książki.
Nie każda książka wymusza wyobrażenie sobie siebie na miejscu bohatera, jednak ta owszem, ponieważ problematyka jest tak kluczowa, że spojrzenie na nią z własnej strony jest nieuniknione.
Czytając książkę zdecydowanie zapierałam dech w piersiach.
To jak bohaterzy radzą, bądź nie radzą sobie z problemami często podchodzi...

Bardzo wciągająca opowieść, przeczytałam ją jednym tchem. Poprostu nie mogłam się doczekać aż dowiem się co stało się tego dnia na peronie. Miejscami bardzo brutalna, trochę przeszkadzało mi że główną bohaterką jest patologiczną alkoholiczką, jednak bez tego książka miała by całkiem inny wydźwięk. Ogólnie bardzo polecam.

Świetna historia. :)

Książka naprawdę przeciętna.Tak ,bardzo reklamowana,a trochę przeze mnie wymęczona.Jakaś historia była,ale to co miała w głowie główna bohaterka to było za dużo. Raczej nie polecam ;)

Okropna książka. Bardzo ciężko było mi przez nią przebrnąć. Głównej bohaterki nie polubiłam. Nie wiem jak to możliwe, że ta książka zdobyła taki rozgłos na całym świecie. Nie polecam.

Niezła, ale... główna bohaterka jakaś taka bez charakteru była według mnie.

Wyzwanie LC 2020 na styczeń. Moim zdaniem poziom książki nie utrzymał poziomu kampanii reklamowej, ale można przeczytać...

39 716
    9 461