Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 23.90 zł

Czy ten rudy kot to pies?

Olga Rudnicka Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Martwe Jezioro (tom 2) literatura piękna
Prószyński i S-ka
Martwe Jezioro (tom 2)
literatura piękna
2009-03-01

Niczym nie zaskakuje, ale czyta się bardzo przyjemnie :)

Moje pierwsze spotkanie z twórczością Olgi Rudnickiej. Bardzo przyjemne spotkanie, myślę,że jeszcze nie raz sięgnę po jej książki.
Ula wdaje się w romans z szefem, oczywiście dowiaduje się o tym jego żona. Dziewczyna zostaje zwolniona z pracy i postanawia wyjechać na jakiś czas za granicę. Pech chciał,że przez przypadek ląduje w wiosce pod Wrocławiem. Tam miejscowy...

Sympatyczna komedia kryminalna

Niespełna trzydziestoletnia Ulka wikła się w romans z szefem. Gdy dowiaduje się o tym jego żona, wybucha skandal. Zwolniona z pracy dziewczyna ucieka z miasta. Przez przypadek trafia do wioski pod Wrocławiem, gdzie przez pomyłkę zostaje wzięta za poszukiwaną kryminalistkę. Jakby miała mało kłopotów, trafia do domu człowieka podejrzanego o ukrywanie zwłok w ogrodzie....

Potrafi rozbawić prawie jak Chmielewska...

Kontynuacja Martwego Jeziora. W końcu Beata dowiaduje się kim jest naprawdę, a Ulka przez przypadek bardzo jej w tym pomogła. Ciekawa historia, humor na wysokim poziomie. Przeczytałam dziś rano.

Trochę naiwna, ale momentami śmieszna.

Ta książka jest dla mnie prawdziwą odskocznią od szarości dnia codziennego. Pełna humoru, zaskakujących sytuacji, sympatycznych bohaterów i dziwnych zbiegów okoliczności. Komedia przez duże "K" przy której niejednokrotnie zaśmiałem się w głos :)) i to jest największy plus tej pozycji!

Książka lekka i przyjemna, w sam raz na letnie czytanie w ogrodzie. Do tego poczucie humoru Autorki dobrze wpisuje się w moje.

Lekka, przyjemna w lekturze, niebyt wymagająca. Minus za absurdalne sytuacje i zachowania głównych bohaterów. W sam raz na nudny wieczór

2 007
  • 2018