Antystresowa kolorowanka Mandale inspirowane sentencjami zen

Okładka książki Antystresowa kolorowanka Mandale inspirowane sentencjami zen
praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk hobby
hobby
Firma Księgarska Olesiejuk
2015-09-01
2015-09-01
kolorowanie kolorowana relaks antystresowa

Bardzo fajna kolorowanka w przystępnej cenie :)

Bardzo fajna kolorowanka w przystępnej cenie :)

Bardzo fajne kolorowanki z mandalami. Nie mój typ, ale pomysł super ;)

Bardzo fajne kolorowanki z mandalami. Nie mój typ, ale pomysł super ;)

Bardzo ciekawe wydanie kolorowanek przedstawiajacych glownie mandale. Faktycznie, kolorujac mozna sie skutecznie odstresowac i przy tym "wprowadzic" nieco wiecej kolorow do swojego zycia, przynajmniej za pomoca zwyczajnych kredek i tej fantastycznej ksiazeczki

Szczerze polecam te forme relaksu!

Ty tez "chodz, pomaluj SWOJ swiat!":)

Szczerze polecam te forme relaksu!

Ty tez "chodz, pomaluj SWOJ swiat!":)

Dodaj cytat z książki Antystresowa kolorowanka Mandale inspirowane sentencjami zen