Antystresowa kolorowanka Mandale inspirowane sentencjami zen

praca zbiorowa Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk hobby
Firma Księgarska Olesiejuk
kolorowanie kolorowana relaks antystresowa
hobby
kolorowanie kolorowana relaks antystresowa

Bardzo fajna kolorowanka w przystępnej cenie :)

Bardzo fajne kolorowanki z mandalami. Nie mój typ, ale pomysł super ;)

Bardzo ciekawe wydanie kolorowanek przedstawiajacych glownie mandale. Faktycznie, kolorujac mozna sie skutecznie odstresowac i przy tym "wprowadzic" nieco wiecej kolorow do swojego zycia, przynajmniej za pomoca zwyczajnych kredek i tej fantastycznej ksiazeczki

Szczerze polecam te forme relaksu!

Ty tez "chodz, pomaluj SWOJ swiat!":)