Uwikłani. Pokusa

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fixed on You
Data 1. wydania:
2013-06-24
Monika Pianowska
Wydawnictwo Kobiece
klub tajemnice erotyka seks uczucia przeszłość mrok obsesja fascynacja namiętność pożądanie grzechy
Fixed on You
Uwikłani (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Pianowska

Książka świetna. Zupełnie nowy pomysł na romans.

No to jest mój ulubiony klimat (nie ukrywam)! Bohaterowie z przeszłością, nieidealni, niecukierkowi i walka o uczucie. Było milion razy, tak napisane poproszę milionpierwszy!

Seria miała być fenomenalna i przebić hicior o pięćdziesięciu twarzach szarości.
Czy się udało? Powiem szczerze, że już tamta seria miała lepsze punkty akcji i bardziej myślącą bohaterkę.
Czegoś mi tu brakuje w tej serii może głębszych rozmyślań Alayny? Bo czytanie o zazdrości o przyjaciółkę z dzieciństwa przez najbliższe 3 tomy to istna katorga. Jakby nie było innych...

Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej pozycji. Pierwsza połowa spoko, później wiało nudą. Czas spędzony na czytaniu uważam za udany, choć nie wiem czy sięgne po kolejne tomu trylogii. Dla odmóżdżenia polecam

No, przeczytałam... ale takie produkty greyopodobne nie trafiają do moich emocji, nie ma napięcia między bohaterami, wszystko przewidywalne, a seks jest szybciej niż powiedzieli sobie, jak mają na imię - eee, nudnawe, acha i niech was nie nabierze hasło mega inteligentna bohaterka - dla mnie to ona jest głupawa, i tylko kilka razy błysnęła jakąś inteligencją. Ciągle ma...

UWIELBIAM

Kręcę młynka palcami... to już było :)

Niestety w tej książce nie znalazłam niczego nowego. Miliarder, dziewczyna z problemami, wywyższająca się mamuśka, tajemnice i oczywiście namiętny seks. Totalna schematyczność jeśli chodzi o tego typu książki. I tak naprawdę nie było by w tym nic złego, gdyby autorce udało się napisać to z wyczuciem.
A jeśli już mowa o wyczuciu - sceny seksu były zwyczajnie niesmaczne....

Fabuła książki fajna. Choć męczyły mnie przemyślenia głównej bohaterki. Często czytałam tylko dialogi mijając cała resztę.

Książka ma swoje dobre i złe momenty
Sama nie wiem, których jest więcej.
Główna bohaterka ma bardzo duże problemy z niezakochaniem się. To sprawia, że każdy potencjalny facet jest tym jedynym. I nawet potrafi kochać obsesyjnie. Dobrowolnie wchodzi w układ z Hudsonem, by udawać jego narzeczoną, by jego matka nie zeswatała go z jego najlepszą przyjaciółką.
I niby wszystko...

Dyskusje