Uwikłani. Pokusa

Laurelin Paige Cykl: Uwikłani (tom 1)
2069 ocen 229 opinii
literatura obyczajowa, romans 360 str.
Fixed on You
Data 1. wydania:
2013-06-24
Monika Pianowska
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
klub tajemnice erotyka seks uczucia przeszłość mrok obsesja fascynacja namiętność pożądanie grzechy

Fixed on You
Monika Pianowska
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans

2069 ocen 229 opinii

Kup książkę

2069 ocen

Czytałam tą serię już drugi raz i ponownie bardzo miło. Historia ciekawa przeplątana różnymi wątkami. Czyta się szybko i przyjemnie. Polecam

Ta książka jest tak słaba, że nie idzie dotrwać do końca.
Ona ma pierdolca, On też ma pierdolca. Ona biedactwo po przejściach, On bogaty też z przeszłością. Temat oklepany tak bardzo, że aż chce sie rzygać. Masakra. Laska co 0,0001 sek zmienia zdanie i jest głupia jak but. matko. NIE POLECAM

według mnie - lżejsza wersja Greya

Najlepsza seria tego gatunku. Polecam

Książka bardzo wciągająca i przyjemna przeczytałam tą serje w weekend. Z wielką chęcią bym wróciła do tej serii. Polecam

Przeczytałam z desperacji bo mój czytnik padł, żaden fenomen ale nie oderwałam się od niej aż nie skończyłam - ciekawostka

Ciekawa pozycja na nudne wieczory. Napisana prostym językiem, nie wymaga zbyt wiele uwagi. Ciekawa alternatywa jeśli na co dzień czytamy coś cięższego, co wymaga więcej uwagi. Idealna na letnie wyjazdy.
Historia dwojga młodych ludzi. Powtarzana przez wiele autorek. On bogaty, ona podwładna. On ma duże ego, ona nie może mu się oprzeć. Kłótnie, rozstania, powroty.

Holywoodzka bajeczka z nadzieją na scenariusz filmowy. Trochę seksu (bez szaleństw), próba uzasadnienia nietypowej relacji między bohaterami (bardzo naiwna), trochę obserwacji nowojorskiej współczesnej bohemy - takich sobie. Rzecz, którą czyta się bez emocji i dosyć szybko zapomina.

Po raz pierwszy nie mam ochoty czytać kolejnych części, jak dla mnie książka słaba

Romans jak romans, niczego w tej historii nie znalazłam odkrywczego, dla mnie jest to kolejna schematyczna opowieść w stylu Greya.

Dyskusje

2 951