Wróć do mnie, jeszcze raz

Wojciech StefaniecBartosz Sztybor Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy komiksy
timof i cisi wspólnicy
komiks dramat obyczajowy
komiksy
komiks dramat obyczajowy

Okładka książki Rege Daniel Odija, Wojciech Stefaniec
0,0
Rege Daniel Odija, Wojci...
Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Konstantin Komardin, Berenika Kołomycka, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Michał Śledziński, Agnieszka Świętek
5,3
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...
Okładka książki Rita Daniel Odija, Wojciech Stefaniec
7,5
Rita Daniel Odija, Wojci...
Okładka książki Rodzice swoich dzieci / Dzieci swoich rodziców Daniel Gizicki, Mikołaj Ratka, Wojciech Stefaniec
7,3
Rodzice swoich... Daniel Gizicki, Mik...
Okładka książki ziniol nr 54 Sławomir Lewandowski, Piotr Machłajewski, Krzysztof Owedyk, Marcin Rustecki, Mateusz Skutnik, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Tomczak, Rafał Trejnis
6,0
ziniol nr 54 Sławomir Lewandowsk...
Okładka książki Stolp Daniel Odija, Wojciech Stefaniec
6,7
Stolp Daniel Odija, Wojci...

Okładka książki Niewinne dzieci Olgierd Olaf Ciszak, Aleksandra Czubek-Spanowicz, Bartosz Kurc, Marcin Nowakowski, Janusz Ordon, Sylwia Restecka, Hubert Ronek, Artur Sitnik
8,0
Niewinne dzieci Olgierd Olaf Ciszak...
Okładka książki Battle Royale 9 Masayuki Taguchi, Koushun Takami
7,6
Battle Royale 9 Masayuki Taguchi, K...
Okładka książki Battle Royale 10 Masayuki Taguchi, Koushun Takami
7,6
Battle Royale 10 Masayuki Taguchi, K...
Okładka książki Battle Royale 1 Masayuki Taguchi, Koushun Takami
7,5
Battle Royale 1 Masayuki Taguchi, K...

Pod względem artystycznym szaleństwo i maestria, komiks namalowany i uzupełniony wycinankami, a nie klasycznie narysowany. Scenariusz nie jest aż tak porywający, ale próba ukazania szaleństwa gdzie rzeczywistość miesza się ze snem i tak jest w tym przypadku udana oraz interesująca.

Graficznie jest to chyba mój ulubiony komiks. Pierwszy, do którego wracam. Oglądam, czytam, niekoniecznie cały od deski do deski. Oglądam ulubione fragmenty, ulubione grafiki. Coś niesamowitego. Jestem nim zachwycona.

• Komiksy
  • Komiks
  • Przeczytane w 2015
  • 2015
  • Posiadam (przeczytane)
  • 2016

Dodaj cytat z książki Wróć do mnie, jeszcze raz