Just Say When

Data 1. wydania:
2015-05-09
angielski
przyjaciel brata romans miłość

Ava od zawsze podkochuje się w najlepszym przyjacielu jej brata- Nate. wie że jej uczucie jest niemożliwe ponieważ jej brat nie zaakceptowałby ich związku oraz nie sądzi że chłopak odwzajemnia jej zauroczenia. Po kilku latach znów sie spotykają. On jest właścicielem siłowni do której ona przychodzi z przyjaciółmi. Nate zauważa ze jego dwaj kumple a zwłaszcza jeden z nich zaleca se do Avy i nie może pohamować swojej zazdrości mimo upływu lat. Nate nie potrafi przyznać że kocha dziewczyne mimo że wszyscy dookoła sie zorientowali. Jednak gdy zdobywa sie na odwage, okazuje sie że Ava tez go kocha jednak czy jej opiekuńczy brat który jest także jego najlepszym kumplem to zaakceptuje ? Jak dla mnie książka jest bardzo dobrym czaso-umilaczem :) Polecam

Fajna książka, lekka i przyjemna i czyta się naprawdę szybko.
Nate i Ava od dawna są w sobie zakochani, lecz oboje ukrywają swoje uczucia. Nate jest najlepszym przyjacielem starszego brata Ave.
Przez parę lat się nie widzieli i przez przypadek spotykają się ponownie. Zaczynają się umawiać lecz ukrywają to co ich łączy ze względu
na Brody'ego, brata Ave.
Denerwowała mnie ta sytuacja z Brodym, no ale wszystko dobrze się skończyło.

Fajna książka, lekka i przyjemna i czyta się naprawdę szybko.
na Brody'ego, brata Ave.
Denerwowała mnie...

Na półkach: , , , , ,

Znają się od lat.
Ona jest zakazaną młodszą siostrą jego najlepszego przyjaciela.
On jest najlepszym przyjacielem jej brata.
Od lat skrycie w sobie zakochani. Spotykają się teraz ponownie i wszystkie te tłumione od dawna uczucia wyrywają się na powierzchnię.
To historia Ava Mae i Nate'a.

Przeciętność nad przeciętnościami...
Historia jakich wiele, niczym się niestety nie wyróżniająca, stały ubity schemat bez prób wdrożenia jakiejkolwiek oryginalności.
Nie urzekła mnie ta historia, wynudziła w sumie.
Noah niby był słodki, ale to za mało, aby historia zyskała miano 'dobrej'.
Zawiodłam się.

Znają się od lat.
Ona jest zakazaną młodszą siostrą jego najlepszego przyjaciela.
On jest najlepszym przyjacielem jej brata.
To historia Ava Mae i Nate'a.

Przeciętność nad przeciętnościami...
Historia jakich wiele, niczym się niestety nie...

Ocalić siebie do małżeństwa, nie trudno. Ocalić siebie dla kogoś, kto sprawi, że moje serca będzie biło, z całą pewnością.
W teorii jest to dobry plan, jednak nawet najlepiej ułożone plany nawalają. Widzenie go, bycie wokół niego, alarmuje wszystkie moje zmysły i marzę o byciu jego, owijać się w jego ramionach i nigdy nie puścić. Jedyny problem - on widzi mnie jako siostrę.
Nazywam się Ava Evans i jestem zakochana w najlepszym przyjacielu mojego starszego brata, Nate Garrison.
Ukrywając się w pracy w ciągu ostatnich dwóch lat unikam myśli o niej, pracując, aż do teraz. Ona jest wszędzie, w moich snach, w mojej siłowni, w moim sercu. Nie jestem pewien, kiedy zakochałem się w Ave Evans, ale jestem całkowicie zakochany w młodszej siostrze mojego najlepszego przyjaciela. Na początku była dla mnie za młoda i łatwo mogłem trzymać się z daleka. Teraz, to walka, aby utrzymać dystans. Jak mam się jej oprzeć, kiedy nie mogę uciec od niej? Jeśli on dowiedziałby się, to zniszczyłoby naszą przyjaźń.
Nawet z wiedzą o wszystkim czy będzie chciała to zrobić...
Tylko powiedz kiedy.

Książkę przyjemnie się czytało. W sumie do samego końca trzyma w niepewności, gdyż brat Avy nadal się nie odzywa.
Ava i Nate świetnie do siebie pasowali. W zasadzie nie było miedzy nimi żadnej niezręczności, bo znali się od dziecka.
Brody z kolei nie zbyt przypadł mi do gustu... Rozumiem, że mógł się zdenerwować że jego najlepszy przyjaciel jest z jego ukochaną siostrzyczką, ale żeby robić takie sceny... Poza tym sam ukrywał swoje własne tajemnice.
Na szczęście wszystko zakończyło się HAPPY AND=em i wszyscy żyli długo i szczęśliwie:)

Na półkach: , , , , ,

książka przewidywalna, nie powala swoją orginalnością

książka przewidywalna, nie powala swoją orginalnością

1902

Jest to całkiem słodka opowieść o dwóch starych "przyjaciołach", którzy mają szansę na ponowne połączenie i prawdziwą relację, a ich jedyną przeszkodą jest Jej starszy brat, a Jego najlepszy przyjaciel.

Dodaj cytat z książki Just Say When