Kultura a natura i inne manifesty ekologiczne

Jan Gwalbert Pawlikowski Wydawnictwo: Stowarzyszenie "Obywatele Obywatelom" literatura faktu
Stowarzyszenie "Obywatele Obywatelom"
przyroda środowisko ochrona przyrody ekologia Tatry góry tatrzański liga ochrony przyrody
literatura faktu
2010-01-01

Okładka książki Arka Noego Jan Gwalbert Henryk Pawlikowski, Jan Gwalbert Pawlikowski, Michał Gwalbert Pawlikowski, Beata Obertyńska, Tadeusz Odrzywolski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Maryla Wolska, Wacław Wolski
7,5
Arka Noego Jan Gwalbert Henryk...
Okładka książki Czarny szczyt. Proza taternicka lat 1904-1939 Tadeusz Bernadzikiewicz, Wincenty Birkenmajer, Janusz Chmielowsk, Jan Kazimierz Dorawski, Zdzisław Dąbrowski, Ferdynand Goetel, Jan Gwalbert Pawlikowski, Jan Humpola, Ludwik Januszewicz, Zygmunt Aleksander Klemensiewicz, Roman Kordys, Zbigniew Korosadowicz, Adam Lewicki, Konstanty Narkiewicz-Jodko, Kazimierz Piotrowski, Halina Ptakowska-Wyżanowicz, Marian Piotr Sokołowski, Wiesław Jan Stanisławski, Jan Alfred Szczepański, Justyn Wojsznis, Stanisław Krystyn Zaremba, Mieczysław Świerz, Wawrzyniec Żuławski
6,9
Czarny szczyt.... Tadeusz Bernadzikie...
Okładka książki Tatry w poezji i sztuce polskiej Kazimiera Alberti, Władysław Ludwik Anczyc, Adam Asnyk, Krzysztof Kamil Baczyński, Michał Bałucki, Władysław Bełza, Adam Bielecki, Tadeusz Bocheński, Zygmunt Bogusz, Jerzy Braun, Władysław Broniewski, Władysław Bukowiński, Stanisław Bąkowski, Antoni Czajkowski, Stanisław Czernik, Deotyma, Stanisław Ryszard Dobrowolski, Jan Długosz, Felicjan Faleński, Józef Andrzej Frasik, Józef Aleksander Gałuszka, Stefan Giller, Kazimierz Gliński, Tomasz Gluziński, Seweryn Goszczyński, Jan Gwalbert Pawlikowski, Feliks Gwiżdż, Ignacy Gąsiorowski, Jerzy Harasymowicz, Jarosław Iwaszkiewicz, Michał Jagiełło, Jarosław Janowski, Mieczysław Jastrun, Kazimierz Andrzej Jaworski, Józef Jedlicz, Maria Kalota-Szymańska, Jan Kasprowicz, Jerzy Kierst, Zdzisław Kleszczyński, Maria Konopnicka, Józef Kościelski, Tadeusz Kubiak, Jalu Kurek, Teofil Lenartowicz, Leopold Lewin, Anna Libera, Konstanty Maniewski, Tadeusz Miciński, Franciszek Henryk Nowicki, Stanisław Nędza-Kubiniec, Władysław Orkan, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Michał Kryspin Pawlikowski, Włodzimierz Pietrzak, Wincenty Pol, Józef Przerwa-Tetmajer, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Zenon Przesmycki, Julian Przyboś, January Późniak, Wacław Rolicz-Lieder, Leon Rygier, Eustachy Sanguszko, Leopold Staff, Maciej Stęczyński, Jan Alfred Szczepański, Ludwik Szczepański, Maciej Szukiewicz, Władysław Tarnowski, Edmund Wasilewski, Antoni Waśkowski, Jerzy Kamil Weintraub, Kazimierz Wierzyński, Maryla Wolska, Wacław Wolski, Jacek Woźniakowski, Stanisław Wyspiański, Hugo Zapałowicz, Mariusz Zaruski, Elżbieta Zechenter-Spławińska, Adam Znamirowski, Tomasz Łubieński, Ludwik Świeżawski, Juliusz Żuławski, Jan Żóławski
8,0
Tatry w poezji... Kazimiera Alberti, ...