Kultura a natura i inne manifesty ekologiczne

Okładka książki Kultura a natura i inne manifesty ekologiczne
Jan Gwalbert Pawlikowski Wydawnictwo: Stowarzyszenie "Obywatele Obywatelom" Seria: Biblioteka Obywatela reportaż
reportaż
Biblioteka Obywatela
Stowarzyszenie "Obywatele Obywatelom"
2010-01-01
2010-01-01
przyroda środowisko ochrona przyrody ekologia Tatry góry tatrzański liga ochrony przyrody

Okładka książki Arka Noego Jan Gwalbert Henryk Pawlikowski, Jan Gwalbert Pawlikowski, Michał Gwalbert Pawlikowski, Beata Obertyńska, Tadeusz Odrzywolski, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska, Maryla Wolska, Wacław Wolski
Ocena 7,7
Arka Noego Jan Gwalbert Henryk...
Okładka książki Czarny szczyt. Proza taternicka lat 1904-1939 Tadeusz Bernadzikiewicz, Wincenty Birkenmajer, Janusz Chmielowsk, Jan Kazimierz Dorawski, Zdzisław Dąbrowski, Ferdynand Goetel, Jan Gwalbert Pawlikowski, Jan Humpola, Ludwik Januszewicz, Zygmunt Aleksander Klemensiewicz, Roman Kordys, Zbigniew Korosadowicz, Adam Lewicki, Konstanty Narkiewicz-Jodko, Kazimierz Piotrowski, Halina Ptakowska-Wyżanowicz, Marian Piotr Sokołowski, Wiesław Jan Stanisławski, Jan Alfred Szczepański, Justyn Wojsznis, Stanisław Krystyn Zaremba, Mieczysław Świerz, Wawrzyniec Żuławski
Ocena 7,0
Czarny szczyt.... Tadeusz Bernadzikie...