Kup teraz - 10 ofert w cenie od 6.99 zł do 25.74 zł

HarperCollins Polska
Pretty Baby
kryminał, sensacja, thriller
Barbara Górecka

Bardzo wciągnęła mnie ta książka. Pierwszy raz miałam przyjemność poznać tę autorkę i z miejsca ją polubiłam. Lektura wzbudzała wiele emocji, ale jedno wrażenie najlepiej ją opisuje: była smutna, momentami także przerażająca. Z niecierpliwością czekałam na zakończenie i nie zawiodłam się. Było mocne. Z chęcią sięgnę po inne dzieła Kubicy.

Duzo slabsza od "Tamtej kobiety".,,zbyt rozwlekle opisy nie dodające charakteru ksiazce,irracjonalne dzialania głownej bohaterki,niedopracowana fabula,zakonczenie w stylu podsumowania i to niedokladne..czytalam z zaciekawienie,omijalam przydlugie opisy,nie bylam pewna kilku wątków prawie do konca,ale ogolnie podsumowując,mozna bylo tą ksiązke lepiej dopracowac,stąd taka...

Druga książki autorki, którą miałam okazje przeczytać. Bardzo dobrze dozowany nastrój i napięcie, dobrze napisana historia pomimo lekkiej przewidywalności. "Tamta kobieta" bardziej mi się podobała ale ta również godna polecenia.

To dobra ksiazka psycholoczna. Nie, ze bardzo gleboka i sklaniajaca do wielkich refleksji. Nie jest to tez za bardzo thriller, bo nie trzyma w ogromnym napieciu. A jednak czyta sie dobrze, szybko (pewnie dzieki krotkim rozdzialom), postaci sa skonstruowane ciekawie. Nie myslimy tutaj tyle o zakonczeniu, a po prostu czytamy, przezywamy dznie i noce z bohaterami, wchodzimy w...

Bardzo dobrze napisana historia i choć nie było tu większej tajemnicy, czytało się z zapartym tchem i nie mogłam się oderwać. Ta autorka to dla mnie mistrzyni konstruowania napięcia i wartkiej akcji.

Bardzo lubię książki pani Kubicy. Są specyficzne, pokazują historie z perspektywy wszystkich głównych osób biorących w nich udział. W swoich książkach Kubica głównie kładzie nacisk na tematy psychologiczne- molestowanie, porwanie, zabójstwa, miłość i nienawiść. W tej książce nie było inaczej. Ciekawe i prawdziwe postacie, trudny temat i satysfakcjonujące zakończenie. Polecam.

Czytało się z przyjemnością. Zakończenie lekko zaskakujące. Książka daje do myślenia.

16 letnia bezdomna z dzieckiem na rękach i wyrazem beznadziei w oczach.
Tak ją poznaje Heidi. Chce jej pomóc, ponieważ ma współczujące serce. Bohaterka zaprasza młodą dziewczynę do swojego domu.

Poznajemy historię dwutorowo- zarówno dramatyczną przeszłość Willow czyli stratę rodziców, piekło w rodzinie zastępczej, wykorzystywanie, zastraszanie i o tym jakie wydarzenia...

Powinny być 4 gwiazdki, ale niech będzie o jedną więcej. Książka jest bardzo niedopracowana. Pewnie, gdyby pomysł wziął na warsztat ktoś inny (w sensie: piszący lepiej niż Mary Kubica) to powstałaby całkiem niezła powieść. W sensie głównie psychologicznym, bo od strony sensacji jest marnie. I byłoby marnie, bo potencjału w tym względzie brak. Mnie chodzi głównie o wątek i...

Bardzo angażuje, nie mogłam się oderwać. Ciekawie zarysowane postacie oraz narracja ze strony kilku osób to niewątpliwie plusy tej książki.

• 2018
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • 2016
  • Przeczytane 2017

Dodaj cytat z książki Zajmę się tobą