Lew Daniłkin Wydawnictwo: Inicjał historia
Inicjał
Gagarin kosmos
historia
Gagarin kosmos

Koszmarne tłumaczenie, masa literówek.

Rewelacyjna biografia! Mnogość źródeł i bardzo swobodna forma sprawiają, że czyta się ją bardzo przyjemnie. Różne punkty widzenia, relacje świadków, informacje prasowe, treści archiwów, fragmenty wywiadów - autor przeszedł samego siebie! Poznajemy Gagarina od urodzin, poprzez lata dziecięce, młodość, edukację, a w końcu karierę wojskową, trening, lot, by zakończyć na...

Dyskusje

• 2016