Kapturek czerwony jak krew

Christopher Nuin Wydawnictwo: Krzysztof Fiszer Cykl: Opowiadania barwne (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Krzysztof Fiszer
derianna rosanna walizka gurd
Opowiadania barwne (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
derianna rosanna walizka gurd

Było sobie miasto Gurd.
Były sobie dwie siostry, Derianna i Rosanna, mieszkały z mamą i tatą drwalem w chacie u podnóży gór. Często mama siadała z nimi przy kominku i opowiadała im legendy a jej ulubioną była ta o Czerwonym Kapturku.
Jaki miało to wpływ na siostry i co będzie dalej?
Znajdziemy tam również żółtą walizkę, Lady Lelianę, Hrabiego Trottera, oraz Czerwoną Plagę...

Świetna historia, intrygujący bohaterowie, tajemnica, fantasy - jest wszystko! Tylko za krótkie o jakieś 1200 stron:)
Polecam, na zaostrzenie apetytu:)

• Fantastyka/Mitologie/Folklor

Dodaj cytat z książki Kapturek czerwony jak krew