Weihnachtszauber wider Willen

Okładka książki Weihnachtszauber wider Willen
Sarah Morgan Wydawnictwo: Mira Taschenbuch Cykl: Snow Crystal (tom 3) literatura piękna
literatura piękna
Data 1. wydania:
2015-10-09
niemiecki
Judith Heisig

Snow Crystal w zimowej scenerii to marzenie każdego kto uwielbia góry. Ja kocham zimę, tą prawdziwą ze śniegiem, mrozem, niezależnie od tego gdzie jestem. Brenna i Tyler kochają narty i szusowanie na ośnieżonych stokach. Tayler, który po wypadku na stoku już nigdy nie będzie czynnym zawodowo sportowcem i którego życie wywróciło się do góry nogami. Brenna, jego przyjaciółka od lat dziecięcych oraz kobieta, która kocha go całe życie. Jest jeszcze jedna, ta, która miesza i na zawsze jest związana z Tylerem bo urodziła mu córkę. Co wyniknie z takiego miszmaszu? Opowieść o miłości z przeszkodami, którą pochłoniecie w dwa zimowe wieczory rozgrzewając się gorącą czekoladą, jak bohaterowie książki

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dodaj cytat z książki Weihnachtszauber wider Willen