Anna & Elsa. Niech żyje królowa!

Erica David Wydawnictwo: Egmont Polska literatura dziecięca
Anna & Elsa. All Hail the @ueen.
Anna Hikiert
Egmont Polska
Anna & Elsa. All Hail the @ueen.
literatura dziecięca
Anna Hikiert

Mojej córce Amelce bardzo podobała się ta książka. jest wielką fanką krainy lodu. wyszukuje wszystko co z tym związane. będąc w bibliotece wypożyczyłam jej tą książkę. a że nie umie czytać tak miałyśmy wspólną lekturę. fajny tekst i fajne przygody sióstr. polecam

Sympatyczna opowieść o tym, że trzeba mieć czas i na przyjemności i na obowiązki. Zdumiewające jak szybko można wybudować system kanalizacji w mieście... polscy urzędnicy powinni się z tym zapoznać ;)

• Literatura dziecięca
  • Czytane dzieciom
  • Wypożyczone z biblioteki
  • Oliwia
  • Czytane córci
  • 2016
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Anna & Elsa. Niech żyje królowa!