Botany for the Artist. An Inspirational Guide to Drawing Plants

rysunek malarstwo botanika rośliny roślinność kwiat kwiaty
sztuka
angielski
rysunek malarstwo botanika rośliny roślinność kwiat kwiaty
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Akwarela od lat jest wykorzystywana przez artystów w malarstwie botanicznym. Farby wodne pozwalają bowiem zarówno na uzyskanie przepięknych impresjonistycznych efektów jak i bardzo wierne oddanie szczegółów.

Niniejsza książka, autorstwa znanej na polskim rynku Sarah Simblet jest znakomicie dopracowanym kompendium wiedzy botanicznej. Kolejne rozdziały skupiają się na...

• 3.1. Posiadam
  • #art