The Battle of the Sexes in Science Fiction

Justine Larbalestier Wydawnictwo: Wesleyan University Press Seria: Early Classics of Science Fiction językoznawstwo, nauka o literaturze
Data 1. wydania:
angielski
081956527X
Wesleyan University Press
science fiction historia gatunku od 1926 kobiety feminizm płeć męskość seksualizm
Wesleyan University Press
językoznawstwo, nauka o literaturze
angielski
081956527X
Early Classics of Science Fiction
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Team Human Justine Larbalestier, Sarah Rees Brennan
Ocena 7,0
Team Human Justine Larbalestie...
Okładka książki Zombies vs. Unicorns Holly Black, Libba Bray, Meg Cabot, Cassandra Clare, Kathleen Duey, Maureen Johnson, Margo Lanagan, Justine Larbalestier, Garth Nix, Naomi Novik, Diana Peterfreund, Carrie Ryan, Scott Westerfeld
Ocena 6,5
Zombies vs. Un... Holly Black, Libba ...