Jesteś tylko moja

Okładka książki Jesteś tylko moja Meredith Wild
Okładka książki Jesteś tylko moja
Meredith Wild Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Haker (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Haker (tom 1)
Hardwired
Burda Publishing Polska
2015-11-18
2015-11-18
Aldona Możdżyńska-Biała
romans seks uczucia przeszłość sekrety firma kariera zaufanie niebezpieczeństwo

Okładka książki Klątwa burz Angel Payne, Meredith Wild
Klątwa burz Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Serce ognia Angel Payne, Meredith Wild
Serce ognia Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Krew Zeusa Angel Payne, Meredith Wild
Krew Zeusa Angel Payne, Meredi...
Okładka książki Zmysłowa przygoda z superbohaterem Angel Payne, Meredith Wild
Zmysłowa przyg... Angel Payne, Meredi...

Miałam duże oczekiwania co do tej książki i serii zarazem. Ciężko było dorwać całą serię, więc jak już się udało któregoś dnia to bardzo się ucieszyłam. Niestety część pierwsza niezbyt mi podeszła. Niektóre słowa nie były dobrze odmienione, co jeszcze za pierwszym razem darowałam, jednak już za x razem mnie denerwowało. Jeszcze te postacie takie nijakie jak na razie, wszystko pięknie ładnie się układa, główna bohaterka oddaje się Blake’owi kiedy tylko może, bo wytrzymać nie może, ale ogólnie to ona ma zasady. Wszystko szybko się dzieje, jest jeden wątek ruszany, a zaraz nawet nie ogarniając pierwszego jest ruszany wątek 2 i tak w kółko. Na razie jestem zawiedziona, ale zobaczymy co dalej.

Boże, ta seria miała taki potencjał... Dawno nie czytałam tak nudnej historii. Każda strona była niemal jak tortura - dzięki mojej upartej naturze, jakoś dobrnęłam do końca....
Moje odczucia: BARDZO KIEPSKIE FANFICTION. Serio? Dlaczego autorka wplotła tyle seksu w fabułę? Mogła zrobić to z lepszym smakiem.
Jestem w połowie drugiego tomu, równie męczy, ale zobaczymy co dalej. Totalnie bez polotu

Jestem w połowie drugiego tomu, równie męczy, ale zobaczymy co...

Bardzo fajna książka. Przyjemnie i lekko sie czyta. Bardzo mi się podobała.

Bardzo fajna książka. Przyjemnie i lekko sie czyta. Bardzo mi się podobała.

Ponieważ mam trochę zaległości z opiniami ale z czytaniem już nie to muszę przyznać że sama nie wiem.
Na pewno polecam ale mi trochę ciężko się ją czytało.jestem po 2 części.
Z jednej strony jestem ciekawa co będzie a z drugiej muszę chyba odpocząć.

Na pewno polecam ale mi trochę ciężko się ją czytało.jestem po 2 części.
Z jednej strony jestem ciekawa co będzie a z drugiej muszę chyba odpocząć.

Czy ma ktoś tą część na sprzedaż?

Czy ma ktoś tą część na sprzedaż?

Świetna! :)

Świetna! :)

Książka spoko. Bardzo ciekaea ale coś czuję że główny bohater ma jeszcze więcej tajemnic. Polecam

Zwykłe romansidło bez polotu. Bohaterowie spotykają się i bum jest romans. Erica co prawda jest niezdecydowana, ale jej decyzje są zupełnie bezsensowne i bezpodstawne. Nie rozumiem tej bohaterki nawet w najmniejszym calu.
Przestałam czytać tą książkę trzy tygodnie temu, bo mnie strasznie znużyła i próbowałam do niej dzisiaj wrócić. Nie. Nadal uznaję, że ta książka jest nudna i po prostu w moim mniemaniu niewarta kończenia.
Przerwałam w połowie i po prostu szkoda mi czasu na dalsze czytanie.

Serię czytałam już jakiś czas temu i powiem szczerze, że mi się spodobała. Taka lekka i przyjemna, chociaż z drugiej strony z odrobiną mroku, sporą ilością napięcia i namiętności. Strony bardzo szybko uciekały. Polecam całą serię.

Książa jest słaba. Bohaterka nijaka, płaska. Nie polecam

Książa jest słaba. Bohaterka nijaka, płaska. Nie polecam