Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości

Kaja Kowalewska Wydawnictwo: Novatorja literatura piękna
Novatorja
literatura piękna

Oficjalne recenzje i

Niesamowita rozmowa z echem własnego serca

Link do recenzji

"(...) Nie wszystko można powiedzieć. Czasem zamykamy się w świecie urojeń i przekleństw. Czasem próbujemy znikać. Wymyślamy sobie własne stoły, pod którymi udajemy dobre wróżki, a tak naprawdę zanosimy się płaczem, kroimy ręce do krwi, popadamy w obłęd. Ze strachu. Z tęsknoty. Z miłości. (...)"
💧💧💧
Lea to 30letnia córka alkoholika, odrzucona przez kogoś, kogo kochała...

"-A wiesz coś bez konieczności sprawdzania tego w Google?
-Tak, wiem. Że Cię kocham."

"Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości" to zdecydowanie nietypowa pozycja.Boję się pisać tą recenzję, bo aż nie wiem co napisać.
Ja osobiście dzielę tę książkę na 3 części.
1 część - poetycka droga
2 część - wyjaśnienia
3 część - brutalny koniec

Jest to książka o tęsknocie,...

Miała być super recenzja, ale naprawdę nie wiem co napisać. Ta książka dosłownie zmiażdżyła mnie od środka. Jest TAK dobra. Marzę teraz o tym, by znaleźć gdzieś swoje własne echo serca.

Z twórczością pani Kai Kowalewskiej spotkałam się całkowicie przypadkiem. W internecie znalazłam kilka cytatów tej autorki, a każdy z nich niesamowicie mi się podobał. Zaczęłam obserwować fanpage pisarki, na którym pojawiały się kolejne maleńkie fragmenty z jej książek. Z każdym nowo udostępnianym cytatem zyskiwałam coraz większą pewność, że twórczość Kai Kowalewskiej...

Czasami tak ciężko jest przestać. Zerwać z przeszłością. Pokochać teraźniejszość. Wybrać drogę przyszłości. Przestać milczeć. Zakleić plastrem całe cierpienie. Skończyć z rozdrapywaniem złych wyborów. I chociaż wszystko wali się każdego dnia, nie wolno się poddawać. Nie można ulegać paranoi, błagać utraconej miłości o powrót. Trzeba wierzyć w nowe początki. W siebie...

Niektóre książki powinny mieć napis „ Przed użyciem skontaktuj się ze swoją dusza i sercem gdyż każdy podryg emocji przewróci Twoje życie do góry miotłą” – Wiedźma
Tak właśnie jest w tym przypadku. Zero ostrzeżenia. Zero informacji. Nawet małego drogowskazu ostrzegawczego. Serce przepadło, Dusza się zgubiła – zostały tylko emocje i ja zanurzona w ich gąszczu.

„Play listy,...

"I wiecznie się wzruszam i mięknę (...)

Powiedz mi, powiedz swoje lęki i fobie
Powiedz mi, powiedz"

~happysad "lęki i fobie"

___________________________________________

Jeśli okładka książki to drzwi do innego świata, to te drzwi były białe z metalową klamką. Były lekko uchylone, więc prześlizgnęłam się delikatnie do środka. Wnętrze od progu przyniosło mocny zapach...

Zaskakujaca, emocjonujaca, chaotyczna, odbierajaca oddech. Niesamowite dryfowanie po krainie w ktorej nic nie bylo pewne a zakonczenie zbilo z nog.

Nie wiem, czy istnieje ktoś, kto mógłby powiedzieć złe zdanie na temat tej książki. Kaja jest na tyle niesamowitą artystką, że jej książki czyta się jednym tchem i nie da się powstrzymać łez. Polecam ogromnie!

Książka absolutnie nasycona cytatami. Pozycja obowiązkowa dla każdego wrażliwca.

• Chcę w prezencie
  • Egzemplarze recenzenckie
  • Do kupienia
  • Poszukuję
  • Odciśnięte na myślach

Kaja Kowalewska Play listy, czyli nie wszystkie fobie są o miłości Zobacz więcej