Bajeczne opowieści

Okładka książki Bajeczne opowieści
Walt Disney Wydawnictwo: Brimar Publishing Inc. opowiadania, powieści dla dzieci
opowiadania, powieści dla dzieci
Brimar Publishing Inc.
1999-01-01
1999-01-01

Okładka książki Mała syrenka Tom Anderson, Walt Disney
Ocena 6,8
Mała syrenka Tom Anderson, Walt ...

Moja ulubiona książka z dzieciństwa. ❤️ Dostałam ją od mojego świętej pamięci dziadka i mimo, że jest już dość zniszczona, to jej wszystkie mankamenty pokazują, że miała i nadal ma dla mnie ogromne znaczenie. Książka pięknie wydana, zawierająca klasyki bajek Disneya. W przyszłości będę czytać ją moim dzieciom.

Dodaj cytat z książki Bajeczne opowieści