Piąty kodeks Majów

Clive CusslerThomas Perry Wydawnictwo: Amber Cykl: Przygody Fargo (tom 5) kryminał, sensacja, thriller
Fargo Adventure # 5: The Mayan Secrets
Jacek Złotnicki, Maciej Pintara
Majowie skarb Meksyk

Okładka książki Bunt morza Graham Brown, Clive Cussler
6,8
Bunt morza Graham Brown, Clive...
Okładka książki Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd Morrison
7,4
Zemsta cesarza Clive Cussler, Boyd...
Okładka książki Nożownik Clive Cussler, Justin Scott
7,0
Nożownik Clive Cussler, Just...
Okładka książki Gangster Clive Cussler, Justin Scott
6,2
Gangster Clive Cussler, Just...
Okładka książki Pirat Robin Burcell, Clive Cussler
7,1
Pirat Robin Burcell, Cliv...

Przeczytalem i zastanawiam sie, o czym to bylo.
Odkad wspolautorem zostal Thomas Perry, te ksiazki, chociaz tak proste, stracily to cos.
Nie warto czytac tych z Thomasem Perrym. Szkoda czasu.

jak masz 12 lat to smiało czytaj lepsze to od komputera.Jeżeli masz powyżej to będzie to kolejnaksiązka przeczytana do kolekcji nic więcej.

Książka miała spory potencjał, jednak wielokrotnie odnosiłem wrażenie, że nie wykorzystany. Momentami taka "Drużyna A". Szybko się czyta :)

Zakończenie trochę naciągane ale Państwo Fargo znowu dali radę. Na pewno nie jest to czas stracony czytając tą pozycję.

Co tu dużo pisać , jak zwykle przygoda , sensacja , artefakty , archeologia i altruizm . Warto przeczytać chociażby ze względów na Majów . Pozdrawiam i zachęcam .

Fargowie w wykonaniu podpisarzy są mało przekonujący

Ocena dobra, bardziej wystawiona z sympatii do autora (a właściwie współautorów) niż z czegokolwiek innego. Pomysł jak zwykle ciekawy, państwo Fargo nadal zasilają ekipę "Niezniszczalnych", ale tym razem akcja jakoś mnie nie przekonała. Sam nie wiem czemu, gdyż uwielbiam ten irracjonalny przygodowy stan, w jaki wprawiają mnie książki Cusslera. Działo się sporo, ale tym...

Clive Cussler to autor wielu książek przygodowych, które lubię czytać. Gdy tylko dowiedziałem się o najnowszej książce z cyklu o Samie i Remii Fargo chciałem przeczytać żeby przekonać się czy dostanę coś na miarę poprzednich tomów. Może nie były odkrywcze, ale miło wspominam lekturę i dlatego sięgnąłem po Piąty Kodeks Majów oczekując przynajmniej dobrej rozrywki....

Pozycja obowiązkowa dla mnie jak i dla każdego miłośnika przygód wychodzących spod pióra Cusslera. Wartka akcja i wszystko co w Cusslerze lubię najbardziej to krótkie podsumowanie tego tytułu. W kolejce czekają już kolejne przygody mistrza pióra.

Dobrze napisana powieść przygodowa, ale niczego innego po panu Cusslerze spodziewać się nie można :) Jednak nie jest to pozycja z gatunku zapadających w pamięć na długie lata. Czyta się szybko i przyjemnie, ale tak samo szybko większość ulegnie zatarciu. Duet państwa Fargo wychodzi z najgorszych opresji, a cenna spuścizna Majów zostaje ocalona i wszyscy są zadowoleni (no...

Dyskusje

• Clive Cussler
  • Chcę w prezencie
  • Przygodowe
  • Cussler
  • Sensacja

Dodaj cytat z książki Piąty kodeks Majów