Śladami ludobójstwa na Wołyniu. Okrutna przestroga cz. II

Polihymnia
Wołyń ludobójstwo UPA Bandera Ukraina XX wiek
literatura faktu
Wołyń ludobójstwo UPA Bandera Ukraina XX wiek

Obowiązkowa pozycja dla czytelników, którzy chcą dowiedzieć się o zorganizowanym mordowaniu przez bandy ukraińskich nacjonalistów, polskiej ludności na Wołyniu. Przede wszystkim jednak jest to pozycja dla polityków, dla która zbrodnia ta nie była ludobójstwem, a jedynie incydentem o znamionach ludobójstwa. Książka (to już II cz.) zawiera dziesiątki relacji naocznych...

• Literatura faktu
  • Patriotyczne