Miasto na soli

literatura piękna
Astrum
2004-01-01
2004-01-01

Okładka książki Alfabet dusz. Almanach Grupy Literackiej Sił Powietrznych Barbara Białowąs, Stanisław Bocheński, Wiesław Brewiński, Jan Z. Brudnicki, Wiesław Stanisław Ciesielski, Jagoda Cieszyńska, Robert Czop, Roman Dopieralski, Dorota Dziedzic-Chojnacka, Ryszard Grundman, Małgorzata Iwanowicz, Ewa Jarzymowska-Kałudowa, Barbara Ewa Klejst, Henryk Cyprian Konkol, Jadwiga Liśkiewicz, Witold Lisowski, Katarzyna Malinowska, Krystyna Olejniczak, Rafał Olszak, Zofia Plewko, Jowita Podolska, Andrzej Ruppental, Łukasz Sarnowski, Zdzisław Zbigniew Semik, Jurata Bogna Serafińska, Marzena Ewa Sobolewska, Zdzisław Wójcicki, Wincenty Zdzitowiecki, Lucjan Zuzia, Katarzyna Żyła
Ocena 5,5
Alfabet dusz. ... Barbara Białowąs,&n...