Sezon na jabłka. Najpiękniej jest w Ponyville

Okładka książki Sezon na jabłka. Najpiękniej jest w Ponyville
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Bajkowa Biblioteka literatura dziecięca
literatura dziecięca
Bajkowa Biblioteka
My little Pony
Egmont Polska
2014-02-12
2014-02-12
Małgorzata Fabianowska

Kolejna bardzo fajna książeczka z Bajkowej Biblioteki.
Pięknie wydana, a przy tym opowiada dzieciom o bardzo ważnych sprawach, takich jak przyjaźń i wzajemna pomoc.
Córka bardzo lubi oglądać bajki o kucykach z Ponyville, a teraz może jeszcze poczytać o ich przygodach w tej niewielkiej książeczce.
Książka naprawdę warta polecenia.

Kolejna bardzo fajna książeczka z Bajkowej Biblioteki.
Książka naprawdę warta polecenia.

Dodaj cytat z książki Sezon na jabłka. Najpiękniej jest w Ponyville