Incandescent

Okładka książki Incandescent River Savage
Okładka książki Incandescent
River Savage Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: Knights Rebels MC (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Knights Rebels MC (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-08-01
2014-08-01
MC Erotic Suspense Romance

Nauczycielka i biker

Nauczycielka i biker

Klub motocyklowy i On prezydent MC Rycerzy Rebeliantów grzesznie seksowny rycerz Phoenix „Nix” . Rozwiedziony tata, gorący jak diabli, władczy i apodyktyczny nie lubiący pyskatych kobiet lecz jak to w życiu bywa to właśnie Ona Kadence seksowna mała nauczycielka jego syna Zaydena, kobieta z mroczną przeszłością, nie dająca sobie w kasze dmuchać trzyma go za jaja i pochłania serce. Między nimi jest natychmiastowe „coś”. Oboje są sobie podobni, a ich zderzające się osobowości po prostu dodają wisienki na torcie.

Czytając początek książki wyobrażałam sobie coś całkiem innego niż autora mi zaserwowała. Niestety zawiodłam się, bo oczekiwałam jakiejś ciekawszej akcji, lepszego budowania relacji między Nixem i Kadence, a tu wszystko sprowadzało się do seksu. Owszem było kilka momentów zabawnych, przyjemnych i słodkich, ale wkurzała mnie władczość Nixa i to jego dyrygowanie Kadence na które ona tak idiotycznie reagowała. Autorka próbowała dodawać jakieś wątki, ale były słabe. Jedynie momenty z Z były fajne, ale było ich za mało.

Zdecydowanie mi się podobało. Klub motocyklowy Knights Rebels wita.
Phoenix - Nix - to samiec alfa, motocyklista i mega seksowny i dominujący facet, który zdecydowanie wie czego chce.
Kadence to nauczycielka o silnym charakterze i mrocznej przeszłości, która potrzebuje kogoś silnego przy swoim boku.
Jest namiętnie, pikantnie i dziko.
Poza tym było sporo emocji, a akcja biegła do przodu. Trudno nie polubić chłopaków, Z. i Holly.
Oczywiście była żona Nix'a i były narzeczony Kadence mieszali ale...
Nie mogę doczekać się historii Holly i Sy

POLECAM!

Zdecydowanie mi się podobało. Klub motocyklowy Knights Rebels wita.
Jest namiętnie, pikantnie i dziko.
Poza tym było sporo emocji, a akcja...

Polecam...

Polecam...

Zdecydowanie bardzo dobra książka, która szybko się czyta i nie sposób jej odłożyć dopóki nie doczyta się do końca;) Pyskata Pani Nauczycielka i Zaborczy Prezes Klubu Motocyklowego;) Polecam!

Książka łatwa , lekka i przyjemna bez głębszych przemyśleń i akcji . Fajna na jesienne wieczory. Przeczytałam ją bardzo szybko .
Bohaterów - Nixa ,jego syna Z i Kadence nie da się nie lubić.Zresztą ,którego bikera da się nie lubić.
Nie jest to książka pierwszych lotów niemniej czekam na losy innych członków MC.

2039

Uwielbiam książki o bikerach, Nix jest Prezesem Knights Rebels MC, jak wszyscy członkowie jest samcem Alfa heheh,ale gdy poznaje nauczycielkę swojego syna Z, Kadance nie przypuszcza ,że trafiła kosa na kamień. Kadance jest kobietą po przejściach, , przeżyła tragedię kilka lat wcześniej, została bardzo ciężko poparzona przez pożar, który zrobił specjalnie jej były narzeczony Zane, jest pyskata,nie daje mu sobą rządzić i to nakręca bardzo Nixa, podoba mu się to,że jest kobietą, którą trzeba zdobywać, robi wszystko,żeby się z nią umówić na randkę ale nie jest to takie proste jak mu się wydawało, nie jest to kobieta na jedna noc, jak myślał na początku. Nix ma problem ze swoją ex,nie interesuje się ich synem Z, jak się potem okazało znęca się na nim. Gdy między Nixem a Kadance tworzy się bardzo mocna wieź i zakochują się w sobie,gdy Nix wyjeżdża z Z na kilka dni,dochodzi do tragedii, jej ex porywa ją i chce zamordować ją i Holly jej najlepszą przyjaciółkę,ale całe szczęście,że Sy i Jessie ratują je w ostatniej chwili, wszystko się dobrze kończy, ale Holly poniosła w tym wszystkim największą stratę, biedna nie może się pozbierać po tym wszystkim,książka kończy się wspaniale dla Nixa i Kadance, i czekam na historię Sy i Holly

Rewelacyjna historia. Klub motocyklowy i On przystojny, władczy i apodyktyczny nie lubiący pyskatych kobiet lecz jak to w życiu bywa to właśnie Ona Kadence pochłania serce i jaja Phoenixa ;) Polecam ogromnie!

Książkę na pewno dobrze się czyta. Jest ciekawa choć fabuła nie porywa... Jednak główni bohaterowie bywają naprawdę szaleni i nie przewidywalni, dlatego nigdy nie wiadomo czego możemy spodziewać się w kolejnych rozdziałach.

• Po angielsku
  • Motocykliści