Pieśni czterech pór roku

Okładka książki Pieśni czterech pór roku
Ted Hughes Wydawnictwo: Zysk i S-ka poezja
poezja
Season songs
Zysk i S-ka
1985-01-01
1985-01-01
Marek Obarski
poezja angielska natura zwierzęta The Movement

Okładka książki Buzz Words Elizabeth Bishop, Edward Estlin Cummings, Emily Dickinson, John Donne, Robert Frost, Ted Hughes, Victor Hugo, Issa Kobayashi, Pablo Neruda, Mary Oliver, Christina Rossetti, William Wordsworth, Chuan Xi, Kevin Young
Ocena 9,0
Buzz Words Elizabeth Bishop, E...
Okładka książki Żelazny Olbrzym Ted Hughes, Chris Mould
Ocena 7,1
Żelazny Olbrzym Ted Hughes, Chris M...
Okładka książki The Echoing Green: Poems of Fields, Meadows, and Grasses Anna Akhmatova, Sherman Alexie, Ingeborg Bachmann, William Blake, Robert Burns, Willa Cather, Seamus Heaney, Ted Hughes, Victor Hugo, Denise Levertov, Andrew Marvell, John McCrae, Harryette Mullen, Lucia Perillo, Rainer Maria Rilke, Christina Rossetti, Carl Sandburg, Gary Soto, Tomas Tranströmer, Derek Walcott, William Wordsworth
Ocena 9,0
The Echoing Gr... Anna Akhmatova, She...
Okładka książki The Four Seasons Elizabeth Bishop, Geoffrey Chaucer, Amy Clampitt, Robert Frost, Langston Hughes, Ted Hughes, W.S. Merwin, Mary Oliver, Marie Ponsot, William Shakespeare, Wallace Stevens, Henry David Thoreau, Walt Whitman
Ocena 9,0
The Four Seasons Elizabeth Bishop, G...