Drżenie

Okładka książki Drżenie
Maggie Stiefvater Wydawnictwo: YA! Cykl: Wilkołaki z Mercy Falls (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Wilkołaki z Mercy Falls (tom 1)
Shiver
2009-10-05
9788328020870
Ewa Kleszcz
Ewa Agnieszka Kleszcz wilkołaki miłość samotność paranormal romance teen

Wypozyczylam tą książkę jako "odmóżdżacz" i tutaj się sprawdziła. Jest napisana w bardzo lekki, przystępny sposób, jednak jest w niej dużo luk, niejasności i niespójności. Mimo to czytało się ją przyjemnie

Dramat kompletny, pełno luk logicznych. Po przeczytaniu nie wierzę, że ktoś stworzył coś tak niedorzecznego. Temat wilkołaków jak najbardziej mnie zaciekawił ale forma podania, główni bohaterowie i wyżej wspomniane luki (ciągle cofałam się do poprzednich fragmentów żeby sprawdzić czy ja się mylę czy to autorka sama sobie zmienia fakty) strasznie męczą. Książkę doczytałam...

Hmmm..w sumie sama sobie jestem winna...sięgnęłam po młodzieżową fantasy a teraz mnie irytuje infantylność...Lubię temat wilkołaków tak jak i inne tematy o rasach ,które żyją tylko w naszej wyobraźni. Tutaj ten temat został ciekawie przedstawiony. Czytam z przerwami na inne pozycje żeby odpocząć od irytującej głównej bohaterki.

Pomysł na książkę genialny, zainteresował mnie odrazu i musiałam mieć te książki. Jednak jakoś w połowie zaczęłam się po prostu nudzić 😴 Ciężko było mi ja skończyć, nie wiem czemu. Co prawda Sam urzekł mnie, swoim spokojem i ta wrażliwością 🤷‍♀️❤️ I oczywiście nie możemy zapomnieć o tych jego wspaniałych oczach! ✨😱
Mimo iż książka mnie nie porwała do końca to nie mogłam jej...

Na rynku wydawniczym jest wiele książek młodzieżowych z wątkiem fantastycznym, jednak część z nich opiera się na przewidywalnym schemacie i nudnych (lub głupio postępujących) bohaterach. Jeśli szukacie czegoś nietypowego, z piękną historią miłosną, nostalgicznym klimatem i ciekawą, dobrze skonstruowaną fabułą - przedstawiam Wam “Drżenie” Maggie Stiefvater.

Główna...

Na półkach: , , , , ,

Jedna z moich ukochanych "nastoletnich" serii. Dziś, po kilku latach i ponownej lekturze przyznaję, że nie robi na mnie aż takiego wrażenia jak dawniej, jednak wciąż mam do niej ogromny sentyment. I wciąż uważam, że jest to jedna z lepszych serii paranormal romance: senny, zimowy klimat małego miasteczka, sfora wilków, która jest prawdziwą rodziną, wrażliwość Sama na...

Zaskakujące jest dla mnie to jak wysoką ocenę ma ta książka. Dla mnie, nie zasługuje ona na tak dobre opinie. Pierwszy rozdział zapowiadał ciekawą lekturę, jednak z każdą stroną było coraz gorzej. Jeśli jesteś zagorzałym czytelnikiem i zadajesz sobie teraz pytanie "Hej, ciekawe co jest na tych 450 stronach?" to z przyjemnością ci odpowiem.
Absolutnie nic.

Niesamowitym...

Pod wpływem zimowej pogody za oknem zdecydowałam się przeczytać ponownie "Drżenie", bo ta książka bardzo kojarzy mi się z zimą. No i spójrzcie tylko na okładkę - idealnie pasuje na mroźne dni.

Po raz pierwszy czytałam tą historię w gimnazjum, wtedy kompletnie mnie oczarowała i wpisała się do grona moich ulubieńców, ale sięgając po nią ponownie nie pamiętałam za...

Książka mi się podobała jest inna niż wszystkie książki tego typu. Przeczytałam ją szybko bo wciągnęła mnie bardzo. Myślę, że sięgnę po następne tomy. Polecam dla młodszych i starszych jest to dobra odskocznia od książek, które czytamy na codzień.

Przeczytałam całą serię jakiś czas temu. Jest to jedna z pierwszych książek tego typu po które sięgnęłam. Naprawdę fabuła mi się podobała i myślę, że książka jest godna przeczytania. Jedyne co mogę ocenić na "-" to wątek z tym zespołem (chyba Narkotica, czy coś takiego( przykro mi, ale słabo pamiętam))
W każdym razie polecam wielbicielom fantastyki, na pewno wam się spodoba ;)

5 465
    3 684